Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 - Plast / (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte

JO SafetyByggeriEAN: 5708387135296
Pris fra 142,5 krtil 150 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 - Plast / (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 - Plast / (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte
142,5 kr
Til butik
Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 - Plast / (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte billede

Produktinformation

Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 er et vigtigt sikkerhedsskilt, som er specielt designet til brug på byggepladser. Med den danske tekst 'Forbindskasse - Aid kit' samt et symbolsk billede giver dette skilt en entydi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387135296
Varenr.: 47242331291985
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Forbindskasse - Aid kit Plast (A4) 210 x 297 mm
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 - Plast / (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 - Plast / (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
2JO Safety DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 - Plast / (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 - Plast / (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte i 87 dage. Laveste pris i perioden er 142,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 142,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 - Plast / (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Forbindskasse - Aid kit 400670 - Plast / (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026142,5 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026150 kr7,5 kr (5%)
9. mar. 2026142,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret