Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Flugtvej op venstre 132003 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387033509
Pris fra 196,25 krtil 206,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Flugtvej op venstre 132003 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 196.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Flugtvej op venstre 132003 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt
196,25 kr
Til butik
Skilt Flugtvej op venstre 132003 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Flugtvej op venstre 132003 Skilt Flugtvej op venstre 132003 er det perfekte valg, når det kommer til at sikre en effektiv flugtvej i tilfælde af brand eller andre nødsituationer. Dette flugtvejsskilt er i overensstemmelse med sikkerhedsstandarderne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387033509
Varenr.: 47092151943505
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nødudgang op/venstre - Efterlysende plast - 150 x 300 mm
206,25 kr
Til butik
Nødudgang op/venstre - Efterlysende plast - 150 x 300 mm billede

Produktinformation

Dette flugtvejsskilte viser nødudgangens retning med en skrå pil opad, mod venstre. På den måde kan det informere de ansatte om, i hvilket retning de skal flygte hvis der opstår brand eller andre kritiske situationer. Placeringen af flugtvejsskiltet er af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Emergency & Exit Signs
Farve: Signalgrøn
Størrelse: 150 mm x 300 mm
EAN: 5708387033509
Varenr.: 132003PRMR

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Flugtvej op venstre 132003 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Flugtvej op venstre 132003 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten196,25 kr196,25 krKøb
2JO Safety DK206,25 kr206,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Flugtvej op venstre 132003 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Flugtvej op venstre 132003 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt i 87 dage. Den nuværende pris er 196,25 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Skilt Flugtvej op venstre 132003 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Skilt Flugtvej op venstre 132003 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026196,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret