Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Flugtvej handicap Venstre - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387034308
Pris fra 155 krtil 163,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Flugtvej handicap Venstre - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Flugtvej handicap Venstre - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt
155 kr
Til butik
Skilt Flugtvej handicap Venstre - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Flugtvej handicap Venstre Flugtvejsskiltet "Flugtvej handicap Venstre" er designet til at vise vej for nødudgang for handicappede til venstre og er lavet i efterlysende materialer for høj synlighed i mørke. Skiltet overholder ISO-standarderne for nø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387034308
Varenr.: 47334394331473
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Flugtvejsskilt - Flugtvej handicap Venstre - Efterlysende selvklæbende vinyl - 150 x 300 mm
163,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Flugtvej handicap Venstre - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Flugtvej handicap Venstre - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten155 kr155 krKøb
2JO Safety DK163,75 kr163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Flugtvej handicap Venstre - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Flugtvej handicap Venstre - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt i 87 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 163,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Skilt Flugtvej handicap Venstre - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Skilt Flugtvej handicap Venstre - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026155 kr8,75 kr (5%)
24. maj 2026163,75 kr8,75 kr (6%)
21. maj 2026155 kr8,75 kr (5%)
20. maj 2026163,75 kr8,75 kr (6%)
9. mar. 2026155 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret