Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt

Pris fra 132,5 krtil 140 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt
132,5 kr
Til butik
Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 er den perfekte måde at advare folk om kranarbejde i et bestemt område. Dette advarselsskilt er designet med den danske tekst 'Fjernstyret kran i arbejde' og følger både symbolern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387082224
Varenr.: 47242351116625
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Fjernstyret kran i arbejde - Refleks aluminium - 148 x 105 mm (A6)
140 kr
Til butik
Advarselsskilt - Fjernstyret kran i arbejde - Refleks aluminium - 148 x 105 mm (A6) billede

Produktinformation

Kraner er ofte ganske synlige og svære at overse, men det behøver ikke afholde en virksomhed fra at benytte advarselsskilte der advarer mod kranarbejde i et givent område. Det er god skik at informerer om områder med kraner og det vil ligeledes give kranf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Construction
Farve: Signalgul
Størrelse: A6 - 148 mm x 105 mm
EAN: 5708387082224
Varenr.: A308RAA6

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten132,5 kr132,5 krKøb
2JO Safety DK140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt i 87 dage. Laveste pris i perioden er 132,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 132,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Fjernstyret kran i arbejde A308 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026132,5 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026140 kr7,5 kr (6%)
9. mar. 2026132,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret