Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt FIRST AID Sign 401679 - Refleks alu-sandwich plade / (A2) 594 x 420 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387094999
Pris fra 916,25 krtil 962,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 46,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt FIRST AID Sign 401679 - Refleks alu-sandwich plade / (A2) 594 x 420 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 916.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt FIRST AID Sign 401679 - Refleks alu-sandwich plade / (A2) 594 x 420 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt
916,25 kr
Til butik
Skilt FIRST AID Sign 401679 - Refleks alu-sandwich plade / (A2) 594 x 420 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt billede

Produktinformation

Skilt FIRST AID Sign 401679 Skilt FIRST AID Sign 401679 er det perfekte tilbehør til enhver arbejdsplads, der prioriterer sikkerhed og førstehjælp. Dette førstehjælpsskilt er resultatet af et samarbejde mellem SEGES, Arbejdstilsynet og BAR - Jord til Bord...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387094999
Varenr.: 47242341351761
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Henvisningsskilt - FIRST AID Sign - DiBond - (A2) 594 x 420 mm
962,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt FIRST AID Sign 401679 - Refleks alu-sandwich plade / (A2) 594 x 420 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt FIRST AID Sign 401679 - Refleks alu-sandwich plade / (A2) 594 x 420 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten916,25 kr916,25 krKøb
2JO Safety DK962,5 kr962,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt FIRST AID Sign 401679 - Refleks alu-sandwich plade / (A2) 594 x 420 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt FIRST AID Sign 401679 - Refleks alu-sandwich plade / (A2) 594 x 420 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt i 87 dage. Laveste pris i perioden er 916,25 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 962,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 932 kr.

Den nuværende pris på 916,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt FIRST AID Sign 401679 - Refleks alu-sandwich plade / (A2) 594 x 420 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt FIRST AID Sign 401679 - Refleks alu-sandwich plade / (A2) 594 x 420 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026916,25 kr46,25 kr (5%)
24. maj 2026962,5 kr46,25 kr (5%)
9. mar. 2026916,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret