Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Fare fra batteri - 5 mm Ark á 10 stk. / Lamineret vinyl klistermærke | Skilte | SG Skilte | Trekantet

Pris fra 107,5 krtil 113,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Fare fra batteri - 5 mm Ark á 10 stk. / Lamineret vinyl klistermærke | Skilte | SG Skilte | Trekantet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Fare fra batteri - 5 mm Ark á 10 stk. / Lamineret vinyl klistermærke | Skilte | SG Skilte | Trekantet
107,5 kr
Til butik
Skilt Fare fra batteri - 5 mm Ark á 10 stk. / Lamineret vinyl klistermærke | Skilte | SG Skilte | Trekantet billede

Produktinformation

Skilt Fare fra batteri Advarselsskiltet "Fare fra batteri" er designet til at advare mod de potentielle farer ved batterier, herunder risikoen for kemisk udsivning og eksplosion. Dette skilt opfylder ISO7010-standarden og findes i forskellige materialer s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387135357
Varenr.: 49252979409233
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Fare fra batteri - Lamineret vinyl klistermærke - 50 mm - Ark á 10 stk.
113,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Fare fra batteri - 5 mm Ark á 10 stk. / Lamineret vinyl klistermærke | Skilte | SG Skilte | Trekantet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Fare fra batteri - 5 mm Ark á 10 stk. / Lamineret vinyl klistermærke | Skilte | SG Skilte | Trekantet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten107,5 kr107,5 krKøb
2JO Safety DK113,75 kr113,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Fare fra batteri - 5 mm Ark á 10 stk. / Lamineret vinyl klistermærke | Skilte | SG Skilte | Trekantet

PriceData har fulgt prisen på Skilt Fare fra batteri - 5 mm Ark á 10 stk. / Lamineret vinyl klistermærke | Skilte | SG Skilte | Trekantet i 87 dage. Laveste pris i perioden er 107,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 113,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 107,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Skilt Fare fra batteri - 5 mm Ark á 10 stk. / Lamineret vinyl klistermærke | Skilte | SG Skilte | Trekantet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Skilt Fare fra batteri - 5 mm Ark á 10 stk. / Lamineret vinyl klistermærke | Skilte | SG Skilte | Trekantet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026107,5 kr6,25 kr (5%)
24. maj 2026113,75 kr6,25 kr (6%)
21. maj 2026107,5 kr6,25 kr (5%)
20. maj 2026113,75 kr6,25 kr (6%)
9. mar. 2026107,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret