Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Førstehjælp - Gylle 401673 - Refleks alu. / (A3) 420 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Rektangel

JO SafetySkiltningEAN: 5708387078388
Pris fra 395 krtil 415 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Førstehjælp - Gylle 401673 - Refleks alu. / (A3) 420 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Rektangel og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 395 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Førstehjælp - Gylle 401673 - Refleks alu. / (A3) 420 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Rektangel
395 kr
Til butik
Skilt Førstehjælp - Gylle 401673 - Refleks alu. / (A3) 420 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Rektangel billede

Produktinformation

Skilt Førstehjælp - Gylle 401673 Beskyt dig selv og dine medarbejdere med Skilt Førstehjælp - Gylle 401673. Dette førstehjælpsskilt er designet til at redde liv i tilfælde af uheld med gyllegas. Lavet af holdbart plast og refleks alu, er dette skilt både...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387078388
Varenr.: 47242340991313
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Førstehjælp - Gylle - Refleks Alu. - 420 x 297 mm
415 kr
Til butik
Førstehjælp - Gylle - Refleks Alu. - 420 x 297 mm billede

Produktinformation

Førstehjælpsskilt kan redde liv Bestil i dagNår det kommer til førstehjælp skal man ikke slække på sikkerheden. I de fleste tilfælde kan den rette information være med til at redde liv. Dette førstehjælpsskilt informere om proceduren hvis tilskadekomne e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Sort / Hvid
Størrelse: A3 - 420 mm x 297 mm
EAN: 5708387078388
Varenr.: 401673RAA3

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Førstehjælp - Gylle 401673 - Refleks alu. / (A3) 420 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Rektangel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Førstehjælp - Gylle 401673 - Refleks alu. / (A3) 420 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Rektangel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten395 kr395 krKøb
2JO Safety DK415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Førstehjælp - Gylle 401673 - Refleks alu. / (A3) 420 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Rektangel

PriceData har fulgt prisen på Skilt Førstehjælp - Gylle 401673 - Refleks alu. / (A3) 420 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Rektangel i 87 dage. Laveste pris i perioden er 395 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 415 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 402 kr.

Den nuværende pris på 395 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Førstehjælp - Gylle 401673 - Refleks alu. / (A3) 420 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Rektangel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Førstehjælp - Gylle 401673 - Refleks alu. / (A3) 420 x 297 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Rektangel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026395 kr20 kr (5%)
24. maj 2026415 kr20 kr (5%)
9. mar. 2026395 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret