Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Epoxyaffald A325 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel |

Pris fra 142,5 krtil 150 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Epoxyaffald A325 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Epoxyaffald A325 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel |
142,5 kr
Til butik
Skilt Epoxyaffald A325 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | billede

Produktinformation

Skilt Epoxyaffald A325 Skilt Epoxyaffald A325 er et advarselsskilt designet til at informere og advare om tilstedeværelsen af epoxyaffald. Skiltet er udstyret med den danske tekst "Epoxyaffald" samt et symbolskilt, der følger DS / EN ISO 7010:2011-standar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387013778
Varenr.: 47242357866833
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Epoxyaffald - Plast - 297 x 210 mm (A4)
150 kr
Til butik
Advarselsskilt - Epoxyaffald - Plast - 297 x 210 mm (A4) billede

Produktinformation

Hvis der er epoxyaffald på arbejdspladsen, vil der være særlige strenge krav om hvordan man opbevarer dem og klart mærker det som epoxyaffald. Det er derfor nødvendigt at benytte advarselsskilte til at gøre opmærksom på hvilken type affald det er og at de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalgul
Størrelse: A4 - 297 mm x 210 mm
EAN: 5708387013778
Varenr.: A325PA4

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Epoxyaffald A325 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Epoxyaffald A325 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
2JO Safety DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Epoxyaffald A325 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel |

PriceData har fulgt prisen på Skilt Epoxyaffald A325 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | i 87 dage. Laveste pris i perioden er 142,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 142,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Epoxyaffald A325 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Epoxyaffald A325 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026142,5 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026150 kr7,5 kr (5%)
9. mar. 2026142,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret