Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Brug ikke elevator ved brand F123 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | Skilt

Pris fra 106,25 krtil 112,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Brug ikke elevator ved brand F123 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Brug ikke elevator ved brand F123 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | Skilt
106,25 kr
Til butik
Skilt Brug ikke elevator ved brand F123 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Brug ikke elevator ved brand F123 Skiltet "Brug ikke elevator ved brand F123" er et forbudsskilt, der bruges til at informere om faren ved og forbuddet mod at bruge elevatoren under en brand i bygningen. Dette skilt er designet til at forhindre folk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387094623
Varenr.: 47251762905425
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brug ikke elevator ved brand - Plast - 210 x 148 mm
112,5 kr
Til butik
Brug ikke elevator ved brand - Plast - 210 x 148 mm billede

Produktinformation

Brug ikke elevator ved brand Bestil forbudsskiltet her Forbudsskiltet - Brug ikke elevator ved brand - bruges til at informerer omkring faren ved og forbuddet mod at bruge en elevator, når der er brand i bygningen. Ved at benytte et forbudsskilt med sym...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalrød, signalhvid
Størrelse: A5 - 210 mm x 148 mm
EAN: 5708387094623
Varenr.: F123PA5

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brug ikke elevator ved brand F123 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brug ikke elevator ved brand F123 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten106,25 kr106,25 krKøb
2JO Safety DK112,5 kr112,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Brug ikke elevator ved brand F123 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Brug ikke elevator ved brand F123 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | Skilt i 87 dage. Laveste pris i perioden er 106,25 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 112,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 106,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Brug ikke elevator ved brand F123 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Brug ikke elevator ved brand F123 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026106,25 kr6,25 kr (6%)
24. maj 2026112,5 kr6,25 kr (6%)
9. mar. 2026106,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret