Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Brandtæppe H421 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte

Pris fra 106,25 krtil 177 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 70,75 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100 kr 25. maj

Sammenlign priser på Skilt Brandtæppe H421 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Brandtæppe H421 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte
106,25 kr
Til butik
Skilt Brandtæppe H421 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Skilt Brandtæppe H421 Brandskilt med den danske tekst 'Brandtæppe. Følger DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte), samt forskrifter for sikkerhedsskilte, i henhold til Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518 Brandtæpper kan være uhyre brugbare under mindre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387021131
Varenr.: 46979297673553
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Brandtæppe - Plast - 105 x 297 mm
112,5 kr
Til butik
Brandskilt - Brandtæppe - Plast - 105 x 297 mm billede

Produktinformation

Brandtæpper kan være uhyre brugbare under mindre brandulykker, hvorfor det er mindst lige så vigtigt at ophænge brandskilte, der viser præcis hvor disse brandtæpper kan findes, da en hurtig orientering ofte også hænger sammen med hurtigere slukning af bra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Emergency & Exit Signs
Farve: Signalrød
Størrelse: 105 mm x 297 mm
EAN: 5708387021131
Varenr.: H421P105X297MM
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Brandskilt brandtæppe plast ( 1/2a4) 105 x 297 mm h421p105x297mm
177 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brandtæppe H421 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brandtæppe H421 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten106,25 kr106,25 krKøb
2JO Safety DK112,5 kr112,5 krKøb
3Elvvs.dk177 kr177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Brandtæppe H421 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Brandtæppe H421 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte i 173 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 106,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 106,25 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Skilt Brandtæppe H421 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Skilt Brandtæppe H421 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026106,25 kr6,25 kr (6%)
25. maj 2026100 kr6,25 kr (6%)
24. maj 2026106,25 kr6,25 kr (6%)
6. maj 2026100 kr6,25 kr (6%)
5. maj 2026106,25 kr6,25 kr (6%)
24. apr. 2026100 kr6,25 kr (6%)
23. apr. 2026106,25 kr6,25 kr (6%)
24. mar. 2026100 kr6,25 kr (6%)
23. mar. 2026106,25 kr6,25 kr (6%)
20. mar. 2026100 kr6,25 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret