Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Brandslange H420 - Efterlysende Vinyl / HI150 (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte |

JO SafetySkiltningEAN: 5708387153825
Pris fra 155 krtil 163,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Brandslange H420 - Efterlysende Vinyl / HI150 (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Brandslange H420 - Efterlysende Vinyl / HI150 (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte |
155 kr
Til butik
Skilt Brandslange H420 - Efterlysende Vinyl / HI150 (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | billede

Produktinformation

Skilt Brandslange H420 Dette brandskilt markerer tydeligt placeringen af brandslangen, hvilket er afgørende for hurtig og effektiv brandslukning i nødsituationer. Skiltet opfylder ISO 7010-standarder og er designet i en rød og hvid farvekombination, som s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387153825
Varenr.: 46979296821585
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Brandslange - Efterlysende vinyl klistermærke - 210 x 297 mm (A4)
163,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brandslange H420 - Efterlysende Vinyl / HI150 (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brandslange H420 - Efterlysende Vinyl / HI150 (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten155 kr155 krKøb
2JO Safety DK163,75 kr163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Brandslange H420 - Efterlysende Vinyl / HI150 (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte |

PriceData har fulgt prisen på Skilt Brandslange H420 - Efterlysende Vinyl / HI150 (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | i 87 dage. Den nuværende pris er 155 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Skilt Brandslange H420 - Efterlysende Vinyl / HI150 (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Skilt Brandslange H420 - Efterlysende Vinyl / HI150 (A4) 210 x 297 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026155 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret