Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Brandcentral H471 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager |

Pris fra 106 krtil 112,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6,5 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100 kr 29. maj

Sammenlign priser på Skilt Brandcentral H471 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brandskilt 'Brandcenter' (12A4) af plast
106 kr
Til butik
Brandskilt 'Brandcenter' (12A4) af plast billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skilte & sikkerhedsmærkning
Farve: 1
Artikel nr.: H471P105X297MM
EAN: 5708387032717
Varenr.: 20903471
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Brandcentral H471 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager |
106,25 kr
Til butik
Skilt Brandcentral H471 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | billede

Produktinformation

Skilt Brandcentral H471 Brandskilt med den danske tekst 'Brandcentral ' produceret på Refleks alu. i størrelsen (½A4) 105 x 297 mm med tekst og symbol der følger DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte), samt forskrifter for sikkerhedsskilte, i henhold til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387032717
Varenr.: 46979294429521
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Brandcentral - Plast - 105 x 297 mm
112,5 kr
Til butik
Brandskilt - Brandcentral - Plast - 105 x 297 mm billede

Produktinformation

Enhver virksomhed, der har selv den mindste brandrisiko bør ophænge brandskilte de steder det påkræves, da disse brandskilte kan være med til at hjælpe både medarbejdere, besøgende såvel som brandreddere, der har brug for at orientere sig hastigt.Skiltets...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Flood, Fire & Gas Safety
Farve: Signalrød
Størrelse: 105 mm x 297 mm
EAN: 5708387032717
Varenr.: H471P105X297MM

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brandcentral H471 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brandcentral H471 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK106 kr145 krKøb
2Sikkerhedsgiganten106,25 kr106,25 krKøb
3JO Safety DK112,5 kr112,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Brandcentral H471 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager |

PriceData har fulgt prisen på Skilt Brandcentral H471 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | i 126 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 106,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Skilt Brandcentral H471 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Skilt Brandcentral H471 - Plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026106 kr6 kr (6%)
29. maj 2026100 kr6,25 kr (6%)
20. maj 2026106,25 kr6,25 kr (6%)
5. maj 2026100 kr3 kr (3%)
4. maj 2026103 kr3 kr (3%)
27. mar. 2026100 kr6,25 kr (6%)
13. mar. 2026106,25 kr6,25 kr (6%)
9. feb. 2026100 kr6,25 kr (6%)
29. jan. 2026106,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret