Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt

Pris fra 142,5 krtil 150 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt
142,5 kr
Til butik
Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 .Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 er et forbudsskilt som effektivt kommunikerer og tydeligt informerer omkring ikke-ønsket og uacceptabel adfærd på en arbejdsplads eller et offentligt område. Med dette...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387091943
Varenr.: 47251757269329
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alkohol og rusmidler forbudt - Plast - 297 x 210 mm
150 kr
Til butik
Alkohol og rusmidler forbudt - Plast - 297 x 210 mm billede

Produktinformation

Alkohol og Rusmidler Forbudt - Forbudsskilt Skiltet "Alkohol og rusmidler forbudt" anvendes til at markere områder, hvor indtagelse af alkohol og rusmidler er strengt forbudt. Dette forbudsskilt er afgørende for at opretholde en sikker og professionel atm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalrød, signalhvid
Størrelse: A4 - 297 mm x 210 mm
EAN: 5708387091943
Varenr.: F105PA4

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
2JO Safety DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt i 62 dage. Laveste pris i perioden er 142,5 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 142,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Alkohol og rusmidler forbudt F105PA4 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026142,5 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026150 kr7,5 kr (5%)
3. apr. 2026142,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret