Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Åndedrætsværn påbudt P201 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Sikkerhedsskilte

Pris fra 123,29 krtil 150 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 26,71 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 80 kr 30. maj

Sammenlign priser på Skilt Åndedrætsværn påbudt P201 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Sikkerhedsskilte og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123.29 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Påbudsskilt "Åndedrætsværn påbudt" med piktogram
-34%123,29 kr
Før 187,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Påbudsskilt "Åndedrætsværn påbudt" med piktogram billede

Produktinformation

Påbudsskilt "Åndedrætsværn påbudt" med piktogram og tekst. Plastplade 210×297 mm til opskruning. Plast Påbudsskilte

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Afmærkning
EAN: 5708387024248
Varenr.: 327375
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Åndedrætsværn påbudt P201 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Sikkerhedsskilte
142,5 kr
Til butik
Skilt Åndedrætsværn påbudt P201 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Skilt Åndedrætsværn påbudt P201 Påbudsskilt med den danske tekst 'Åndedrætsværn påbudt' med tekst og symbol der følger DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte), samt forskrifter for sikkerhedsskilte, i henhold til Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518 Når...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387024248
Varenr.: 46986245996881
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Åndedrætsværn påbudt - Plast - 297 x 210 mm
150 kr
Til butik
Åndedrætsværn påbudt - Plast - 297 x 210 mm billede

Produktinformation

Åndedrætsværn påbudt - bestil her!Når du skal sikre din arbejdsplads eller virksomhed er det vigtigt at du skilter med påbud, advarsler eller forbud, hvor der er behov for det. Påbudsskilte er en vigtig del af sikkerheden da det er med til at oplyse og st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalblå
Størrelse: A4 - 297 mm x 210 mm
EAN: 5708387024248
Varenr.: P201PA4

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Åndedrætsværn påbudt P201 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Åndedrætsværn påbudt P201 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk123,29 kr123,29 krKøb
2Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
3JO Safety DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Åndedrætsværn påbudt P201 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Åndedrætsværn påbudt P201 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Sikkerhedsskilte i 150 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 142,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 123,29 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Skilt Åndedrætsværn påbudt P201 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Skilt Åndedrætsværn påbudt P201 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026123,29 kr43,29 kr (54%)
30. maj 202680 kr43,29 kr (35%)
29. maj 2026123,29 kr43,29 kr (54%)
20. maj 202680 kr43,29 kr (35%)
19. maj 2026123,29 kr43,29 kr (54%)
13. maj 202680 kr43,29 kr (35%)
11. maj 2026123,29 kr43,29 kr (54%)
15. apr. 202680 kr43,29 kr (35%)
14. apr. 2026123,29 kr43,29 kr (54%)
18. mar. 202680 kr43,29 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret