Gå til hovedindhold

Homeshop Skiby Bænk - Bænk, Velour, Sort, Sorte Ben 100X35X44 Cm, Hn1207

Pris fra 384 krtil 599,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 215,95 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Skiby Bænk - Bænk, Velour, Sort, Sorte Ben 100X35X44 Cm, Hn1207 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 384 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Skiby Bænk Sort
-36%384 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skiby Bænk Sort billede

Produktinformation

Bænk i sort velour med sorte ben

Produktspecifikationer

Mærke: housenordic
Kategori: TILBUD på MØBLER
Vægt: 6.1g
Artikel nr.: 1401009
EAN: 5713917003327
Varenr.: 26998
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Skiby Bænk Sort
-36%384 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Skiby Bænk - Bænk i sort velour med sorte ben, 100x35x44cm
-33%399 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skiby Bænk - Bænk i sort velour med sorte ben, 100x35x44cm billede

Produktinformation

Stilfuld bænk til din indretning! Bænk i sort velour med sorte ben er en flot designet bænk. Bænken kan bruges rigtig mange steder i dit hjem - I entréen, så gæsterne kan sidde og tage sko af og på, i dagligstuen som et flot møbel eller i soveværelset til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917003327
Varenr.: 42083723018492
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Skiby Bænk - Bænk, Velour, Sort, Sorte Ben 100X35X44 Cm, Hn1207
435 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bænk i sort velour med sorte ben HN1207 - 1401009
599,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skiby Bænk - Bænk, Velour, Sort, Sorte Ben 100X35X44 Cm, Hn1207 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skiby Bænk - Bænk, Velour, Sort, Sorte Ben 100X35X44 Cm, Hn1207 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK384 kr384 krKøb
2Biva DK384 kr384 krKøb
3Bolig & Haven399 kr399 krKøb
4Billige Bolig Møbler435 kr435 krKøb
5Homeshop DK599,95 kr599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skiby Bænk - Bænk, Velour, Sort, Sorte Ben 100X35X44 Cm, Hn1207

PriceData har fulgt prisen på Skiby Bænk - Bænk, Velour, Sort, Sorte Ben 100X35X44 Cm, Hn1207 i 144 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 384 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 372 kr.

Den nuværende pris på 384 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Skiby Bænk - Bænk, Velour, Sort, Sorte Ben 100X35X44 Cm, Hn1207. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Skiby Bænk - Bænk, Velour, Sort, Sorte Ben 100X35X44 Cm, Hn1207 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. jan. 2026384 kr25 kr (7%)
16. jan. 2026359 kr25 kr (7%)
15. jan. 2026384 kr25 kr (7%)
11. jan. 2026359 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret