Gå til hovedindhold

creativ company Ski Med Stave - Str. 11x3,8 Cm - 3 Par

Pris fra 36,95 krtil 45 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8,05 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32,95 kr 16. maj

Sammenlign priser på Ski Med Stave - Str. 11x3,8 Cm - 3 Par og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Ski med stave Træ 3 par 4x11cm
-35%36,95 kr
Før 57 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ski med stave Træ 3 par 4x11cm billede

Produktinformation

Mangler du en sjov dekoration til dine hjemmelavede nisser, er disse 3 par ski oplagt til at montering. Skisættet er lavet af fyrretræ. Alle delene er skåret ud og limet sammen. Selve træet er også blevet slebet, så der ikke er nogle skarpe kanter. Det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Nisse dekoration / Nissetilbehør
EAN: 5707167229361
Varenr.: 5707167229361
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ski Med Stave - Str. 11x3,8 Cm - 3 Par
-10%44,95 kr
Før 49,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ski med stave, 11x3,8 cm, fyr, 3 par
45 kr
Til butik
Ski med stave, 11x3,8 cm, fyr, 3 par billede

Produktinformation

Ski med stave er den perfekte juledekoration til dit hjem. Disse små ski er lavet af træ og malet i en flot fyrfarve, der giver dem et autentisk look. De er 11x3,8 cm i størrelse, hvilket gør dem perfekte til at placere på en hylde, i en vindueskarm eller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Træartikler
EAN: 5707167229361
Varenr.: 4650012

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ski Med Stave - Str. 11x3,8 Cm - 3 Par koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ski Med Stave - Str. 11x3,8 Cm - 3 Par koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby36,95 kr36,95 krKøb
2Gucca.dk44,95 kr44,95 krKøb
3Nova Nordic A/S45 kr45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ski Med Stave - Str. 11x3,8 Cm - 3 Par

PriceData har fulgt prisen på Ski Med Stave - Str. 11x3,8 Cm - 3 Par i 173 dage. Laveste pris i perioden er 32,95 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 36,95 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Ski Med Stave - Str. 11x3,8 Cm - 3 Par. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Ski Med Stave - Str. 11x3,8 Cm - 3 Par de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202636,95 kr3 kr (9%)
17. maj 202633,95 kr1 kr (3%)
16. maj 202632,95 kr12,05 kr (27%)
15. maj 202645 kr12,05 kr (37%)
10. maj 202632,95 kr12,05 kr (27%)
9. maj 202645 kr12,05 kr (37%)
7. maj 202632,95 kr12,05 kr (27%)
30. apr. 202645 kr12,05 kr (37%)
18. apr. 202632,95 kr1 kr (3%)
5. apr. 202633,95 kr11,05 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret