Gå til hovedindhold

Båstad Danmark ApS Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 45 | Fodtøj | ESD | Herre

Båstad Danmark ApSSkoEAN: 0195204577318
Pris fra 855 krtil 1.123,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 268,75 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 45 | Fodtøj | ESD | Herre og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 855 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skechers Work Squad SR sort herre str 45
855 kr
Til butik
Skechers Work Squad SR sort herre str 45 billede

Produktspecifikationer

Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 1000006001450
EAN: 0195204577318
Varenr.: 20193463
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 45 | Fodtøj | ESD | Herre
1.123,75 kr
Til butik
Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 45 | Fodtøj | ESD | Herre billede

Produktinformation

Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 er den perfekte sko til arbejdsmiljøer, hvor sikkerhed og komfort er i fokus. Med en stilfuld, blød mesh-tekstil og syntetisk overdel ser denne sko ikke kun godt ud, men er også...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Skechers
Kategori: Fodtøj
EAN: 0195204577318
Varenr.: 46944656359761

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 45 | Fodtøj | ESD | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 45 | Fodtøj | ESD | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK855 kr894 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.123,75 kr1.123,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 45 | Fodtøj | ESD | Herre

PriceData har fulgt prisen på Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 45 | Fodtøj | ESD | Herre i 167 dage. Laveste pris i perioden er 506 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 1.083 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 727 kr.

Den nuværende pris på 855 kr er 18% over normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 45 | Fodtøj | ESD | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 45 | Fodtøj | ESD | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026855 kr39 kr (4%)
28. maj 2026894 kr189 kr (17%)
27. maj 20261.083 kr228 kr (27%)
15. apr. 2026855 kr326 kr (62%)
3. mar. 2026529 kr1 kr (0%)
1. jan. 2026528 kr39 kr (7%)
24. dec. 2025567 kr61 kr (12%)
19. dec. 2025506 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret