Gå til hovedindhold

Båstad Danmark ApS Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 44 | Fodtøj | ESD | Herre

Båstad Danmark ApSSkoEAN: 0195204577301
Pris fra 839 krtil 1.123,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 284,75 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 44 | Fodtøj | ESD | Herre og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 839 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skechers Work Squad SR sort herre str 44
839 kr
Til butik
Skechers Work Squad SR sort herre str 44 billede

Produktspecifikationer

Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 1000006001440
EAN: 0195204577301
Varenr.: 20193462
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 44 | Fodtøj | ESD | Herre
1.123,75 kr
Til butik
Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 44 | Fodtøj | ESD | Herre billede

Produktinformation

Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 er den perfekte sko til arbejdsmiljøer, hvor sikkerhed og komfort er i fokus. Med en stilfuld, blød mesh-tekstil og syntetisk overdel ser denne sko ikke kun godt ud, men er også...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Skechers
Kategori: Fodtøj
EAN: 0195204577301
Varenr.: 46944656326993

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 44 | Fodtøj | ESD | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 44 | Fodtøj | ESD | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK839 kr878 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.123,75 kr1.123,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 44 | Fodtøj | ESD | Herre

PriceData har fulgt prisen på Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 44 | Fodtøj | ESD | Herre i 167 dage. Laveste pris i perioden er 506 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 859 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 690 kr.

Den nuværende pris på 839 kr er 22% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 44 | Fodtøj | ESD | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Skechers Squad Myton Work Shoe 1000006 - Black / 44 | Fodtøj | ESD | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026839 kr20 kr (2%)
5. maj 2026859 kr20 kr (2%)
30. apr. 2026839 kr16 kr (2%)
15. apr. 2026855 kr326 kr (62%)
3. mar. 2026529 kr1 kr (0%)
1. jan. 2026528 kr39 kr (7%)
24. dec. 2025567 kr61 kr (12%)
19. dec. 2025506 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret