Gå til hovedindhold

Skandinavisk SKOG Body Collection Wash 500 ml

SkandinaviskStangsæbeEAN: 5711868206330
Pris fra 164,25 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 156,95 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Skandinavisk SKOG Body Collection Wash 500 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
SKANDINAVISK SKOG Wash 500 ml
-25%164,25 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SKANDINAVISK SKOG Wash 500 ml billede

Produktinformation

SKANDINAVISK SKOG Wash er en beskyttende og fugtgivende hånd-og kropssæbe med økologisk aloe vera og svenske havrefibre, som efterlader huden ren, blødgjort og gennemfugtet. Denne håndsæbe og bodywash er tilsat duftnoter af fyrrenåle, grankogler, birkesaf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SKANDINAVISK
Kategori: Body Wash
EAN: 5711868206330
Varenr.: 109854
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Skandinavisk SKOG Wash 500ml
-30%179 kr
Før 256 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Skandinavisk SKOG håndsæbe 500 ml
-10%197 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Skandinavisk SKOG Body Collection Wash 500 ml
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skandinavisk SKOG Body Collection Wash 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skandinavisk SKOG Body Collection Wash 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk164,25 kr164,25 krKøb
2Cocopanda DK179 kr179 krKøb
3KitchenTime DK197 kr246 krKøb
4Lyko DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skandinavisk SKOG Body Collection Wash 500 ml

PriceData har fulgt prisen på Skandinavisk SKOG Body Collection Wash 500 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 164,25 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Skandinavisk SKOG Body Collection Wash 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Skandinavisk SKOG Body Collection Wash 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026164,25 kr14,75 kr (8%)
30. maj 2026179 kr14,75 kr (9%)
28. maj 2026164,25 kr16,7 kr (9%)
22. maj 2026180,95 kr12 kr (6%)
21. maj 2026192,95 kr2 kr (1%)
18. maj 2026190,95 kr1 kr (1%)
14. maj 2026191,95 kr15,95 kr (9%)
13. maj 2026176 kr
8. maj 2026175,2 kr18,25 kr (12%)
25. apr. 2026156,95 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret