Gå til hovedindhold

Skandinavisk FJORD Body Collection Wash 500 ml

SkandinaviskStangsæbeEAN: 5711868206316
Pris fra 164,25 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Skandinavisk FJORD Body Collection Wash 500 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
SKANDINAVISK FJORD Wash 500 ml
-25%164,25 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SKANDINAVISK FJORD Wash 500 ml billede

Produktinformation

SKANDINAVISK FJORD Wash er en beskyttende og fugtgivende hånd-og kropssæbe med økologisk aloe vera og svenske havrefibre, som efterlader huden ren, blødgjort og gennemfugtet. Denne håndsæbe og bodywash er tilsat duftnoter af æble og pæreblomster, frugt fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SKANDINAVISK
Kategori: Body Wash
EAN: 5711868206316
Varenr.: 109852
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Skandinavisk FJORD Wash 500ml
-20%192 kr
Før 241 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Skandinavisk FJORD håndsæbe 500 ml
-10%197 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Skandinavisk FJORD Body Collection Wash 500 ml
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skandinavisk FJORD Body Collection Wash 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skandinavisk FJORD Body Collection Wash 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk164,25 kr164,25 krKøb
2Cocopanda DK192 kr192 krKøb
3KitchenTime DK197 kr246 krKøb
4Lyko DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skandinavisk FJORD Body Collection Wash 500 ml

PriceData har fulgt prisen på Skandinavisk FJORD Body Collection Wash 500 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 164,25 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Skandinavisk FJORD Body Collection Wash 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Skandinavisk FJORD Body Collection Wash 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026164,25 kr
1. jun. 2026164 kr
31. maj 2026164,25 kr
29. maj 2026164 kr
28. maj 2026164,25 kr11,7 kr (7%)
22. maj 2026175,95 kr15,95 kr (10%)
20. maj 2026160 kr7,95 kr (5%)
19. maj 2026167,95 kr7,95 kr (5%)
18. maj 2026160 kr
13. maj 2026159,95 kr13 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret