Gå til hovedindhold

Kriss Skandi Semi-Pro ethuls-batteri t/ bord RF børstet stål

KrissSanitetEAN: 5704362905052
Pris fra 4.127 krtil 5.175 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.048 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.078 kr 30. maj

Sammenlign priser på Skandi Semi-Pro ethuls-batteri t/ bord RF børstet stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4127 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Skandi Semi-Pro køkkenarmatur, stål
-14%4.127 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Skandi Semi-Pro køkkenarmatur, stål billede

Produktinformation

Køkkenarmatur fra Kriss SkandiKriss Skandi Semi-Pro køkkenarmatur til storkøkken. Med omstilling på håndbruser, kontraventiler og keramiske topstykker. Skal monteres i Ø30 mm hanehul på samme måde som andre køkkenarmaturer. Fremstillet i rustfrit stål...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Køkkenvaske
Farve: stainless steel
Størrelse: 450 mm
EAN: 5704362905052
Varenr.: 716174703
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Skandi Semi-Pro storkøkkenarmatur, børstet stål
4.156 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skandi Semi-Pro ethuls-batteri t/ bord RF børstet stål
4.238 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Skandi Semi-Pro køkkenarmatur, stål
5.175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skandi Semi-Pro ethuls-batteri t/ bord RF børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skandi Semi-Pro ethuls-batteri t/ bord RF børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS4.127 kr4.127 krKøb
2Proshop DK4.156 kr4.156 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.238 kr4.238 krKøb
4BilligVVS DK5.175 kr5.175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skandi Semi-Pro ethuls-batteri t/ bord RF børstet stål

PriceData har fulgt prisen på Skandi Semi-Pro ethuls-batteri t/ bord RF børstet stål i 149 dage. Laveste pris i perioden er 4.064,15 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 4.458 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.170 kr.

Den nuværende pris på 4.127 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Skandi Semi-Pro ethuls-batteri t/ bord RF børstet stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Skandi Semi-Pro ethuls-batteri t/ bord RF børstet stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.127 kr10 kr (0%)
1. jun. 20264.117 kr39 kr (1%)
30. maj 20264.078 kr39 kr (1%)
29. maj 20264.117 kr40 kr (1%)
28. maj 20264.157 kr20 kr (0%)
19. maj 20264.177 kr32 kr (1%)
16. maj 20264.145 kr48,92 kr (1%)
10. maj 20264.096,08 kr261,45 kr (6%)
9. maj 20264.357,53 kr100,47 kr (2%)
30. apr. 20264.458 kr185 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret