Gå til hovedindhold

Skaft med vandgennemløb, Vikan, 193,5cm, stål, PP/aluminium, gevind, slangekobling - 193.5 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter

VikanSkafterEAN: 5705022997011
Pris fra 205,38 krtil 319,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 114,57 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skaft med vandgennemløb, Vikan, 193,5cm, stål, PP/aluminium, gevind, slangekobling - 193.5 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205.38 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Aluskaft m/vandgennemløb, ø31×1935 mm, sort
-36%205,38 kr
Før 318,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aluskaft m/vandgennemløb, ø31×1935 mm, sort billede

Produktinformation

Ergonomisk aluminiumsskaft med vandgennemløb, isoleret gribestykke og 1/2" slangekobling. Skaft Ø31 mm, 1.935 mm. Skafter

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Kosteskaft
EAN: 5705022997011
Varenr.: 564337
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skaft med vandgennemløb, Vikan, 193,5cm, stål, PP/aluminium, gevind, slangekobling - 193.5 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter
-20%255,2 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skaft med vandgennemløb, Vikan, 193,5cm, stål, PP/aluminium, gevind, slangekobling - 193.5 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter billede

Produktinformation

Skaft med vandgennemløb fra Vikan er et professionelt redskab, der er designet til effektiv rengøring. Med en total længde på 193,5cm er dette teleskopskaft ideelt til at nå selv de svært tilgængelige områder. Bygget af stål og PP/aluminium er det både le...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skafter
EAN: 5705022997011
Varenr.: 55003574731128
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan skaft 190 cm med vandg.
319,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med vandgennemløb, Vikan, 193,5cm, stål, PP/aluminium, gevind, slangekobling - 193.5 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med vandgennemløb, Vikan, 193,5cm, stål, PP/aluminium, gevind, slangekobling - 193.5 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk205,38 kr205,38 krKøb
2Sikkerhedsgiganten255,2 kr255,2 krKøb
3Dækbutikken - Dæk og Fælge319,95 kr319,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skaft med vandgennemløb, Vikan, 193,5cm, stål, PP/aluminium, gevind, slangekobling - 193.5 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter

PriceData har fulgt prisen på Skaft med vandgennemløb, Vikan, 193,5cm, stål, PP/aluminium, gevind, slangekobling - 193.5 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 199,9 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 319,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 205,38 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Skaft med vandgennemløb, Vikan, 193,5cm, stål, PP/aluminium, gevind, slangekobling - 193.5 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Skaft med vandgennemløb, Vikan, 193,5cm, stål, PP/aluminium, gevind, slangekobling - 193.5 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026205,38 kr49,82 kr (20%)
30. maj 2026255,2 kr49,82 kr (24%)
23. maj 2026205,38 kr49,82 kr (20%)
22. maj 2026255,2 kr49,82 kr (24%)
15. maj 2026205,38 kr49,82 kr (20%)
14. maj 2026255,2 kr49,82 kr (24%)
2. maj 2026205,38 kr49,82 kr (20%)
1. maj 2026255,2 kr49,82 kr (24%)
18. apr. 2026205,38 kr113,62 kr (36%)
17. apr. 2026319 kr113,62 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret