Gå til hovedindhold

Skaft med vandgennemløb, Vikan, 102,5cm, sort, PP/aluminium, isoleret gribestykke, gevind, slangekob - 102.5 cm | Skafter | NODISCOUNT | Skafter & Vægophæng

VikanSkafterEAN: 5705022992016
Pris fra 155,7 krtil 194,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 39,25 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 28. maj

Sammenlign priser på Skaft med vandgennemløb, Vikan, 102,5cm, sort, PP/aluminium, isoleret gribestykke, gevind, slangekob - 102.5 cm | Skafter | NODISCOUNT | Skafter & Vægophæng og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155.7 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skaft med vandgennemløb, Vikan, 102,5cm, sort, PP/aluminium, isoleret gribestykke, gevind, slangekob - 102.5 cm | Skafter | NODISCOUNT | Skafter & Vægophæng
-20%155,7 kr
Før 194,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skaft med vandgennemløb, Vikan, 102,5cm, sort, PP/aluminium, isoleret gribestykke, gevind, slangekob - 102.5 cm | Skafter | NODISCOUNT | Skafter & Vægophæng billede

Produktinformation

Dette professionelle skaft med vandgennemløb fra Vikan er et must-have til din rengøringsrutine, uanset om det er i industriel eller kommerciel brug. Med en imponerende maksimalt vandtryk på 6 bar er dette skaft designet til effektiv og grundig rengøring.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skafter
EAN: 5705022992016
Varenr.: 55003599536504
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan skaft 100 cm alu.
194,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med vandgennemløb, Vikan, 102,5cm, sort, PP/aluminium, isoleret gribestykke, gevind, slangekob - 102.5 cm | Skafter | NODISCOUNT | Skafter & Vægophæng koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med vandgennemløb, Vikan, 102,5cm, sort, PP/aluminium, isoleret gribestykke, gevind, slangekob - 102.5 cm | Skafter | NODISCOUNT | Skafter & Vægophæng koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten155,7 kr155,7 krKøb
2Dækbutikken - Dæk og Fælge194,95 kr194,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skaft med vandgennemløb, Vikan, 102,5cm, sort, PP/aluminium, isoleret gribestykke, gevind, slangekob - 102.5 cm | Skafter | NODISCOUNT | Skafter & Vægophæng

PriceData har fulgt prisen på Skaft med vandgennemløb, Vikan, 102,5cm, sort, PP/aluminium, isoleret gribestykke, gevind, slangekob - 102.5 cm | Skafter | NODISCOUNT | Skafter & Vægophæng i 155 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 194,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 155,7 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Skaft med vandgennemløb, Vikan, 102,5cm, sort, PP/aluminium, isoleret gribestykke, gevind, slangekob - 102.5 cm | Skafter | NODISCOUNT | Skafter & Vægophæng. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Skaft med vandgennemløb, Vikan, 102,5cm, sort, PP/aluminium, isoleret gribestykke, gevind, slangekob - 102.5 cm | Skafter | NODISCOUNT | Skafter & Vægophæng de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026155,7 kr21,7 kr (16%)
28. maj 2026134 kr21,7 kr (14%)
25. maj 2026155,7 kr39,25 kr (20%)
24. maj 2026194,95 kr39,25 kr (25%)
21. maj 2026155,7 kr39,25 kr (20%)
19. maj 2026194,95 kr39,25 kr (25%)
18. maj 2026155,7 kr39,25 kr (20%)
16. maj 2026194,95 kr39,25 kr (25%)
12. maj 2026155,7 kr1,3 kr (1%)
11. maj 2026157 kr1,3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret