Gå til hovedindhold

Skaft med gevind, Vikan, 170cm, Ø3,4cm, flere farver, PP/glas, ultra hygiejnisk - Blå / 170 cm | Skafter | Gevind | Gulve og Vægge

VikanSkafterEAN: 5705020296437
Pris fra 137,38 krtil 170,7 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 33,32 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skaft med gevind, Vikan, 170cm, Ø3,4cm, flere farver, PP/glas, ultra hygiejnisk - Blå / 170 cm | Skafter | Gevind | Gulve og Vægge og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137.38 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ultra hygiejnisk skaft 2964, ø32×1700 mm, blå
-36%137,38 kr
Før 213,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ultra hygiejnisk skaft 2964, ø32×1700 mm, blå billede

Produktinformation

Let, ultra-hygiejnisk skaft (1.700 mm, ø32 mm) af glasforstærket polypropylen. Robust og uden samlinger, så der ikke kan gemme sig bakterier. Skaftet er designet med vertikale ribber og en mat overflade, som sikrer øget komfort og et godt greb, selv med f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Kosteskaft
EAN: 5705020296437
Varenr.: 564024
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skaft med gevind, Vikan, 170cm, Ø3,4cm, flere farver, PP/glas, ultra hygiejnisk - Blå / 170 cm | Skafter | Gevind | Gulve og Vægge
-20%170,7 kr
Før 213,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skaft med gevind, Vikan, 170cm, Ø3,4cm, flere farver, PP/glas, ultra hygiejnisk - Blå / 170 cm | Skafter | Gevind | Gulve og Vægge billede

Produktinformation

Skaft med gevind fra Vikan er det ideelle redskab til effektiv rengøring i professionelle miljøer. Med en imponerende længde på 170 cm og en solid diameter på Ø3,4cm giver dette skaft dig den nødvendige rækkevidde og styrke til at klare selv de mest kræve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skafter
EAN: 5705020296437
Varenr.: 47429085659473

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med gevind, Vikan, 170cm, Ø3,4cm, flere farver, PP/glas, ultra hygiejnisk - Blå / 170 cm | Skafter | Gevind | Gulve og Vægge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med gevind, Vikan, 170cm, Ø3,4cm, flere farver, PP/glas, ultra hygiejnisk - Blå / 170 cm | Skafter | Gevind | Gulve og Vægge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk137,38 kr137,38 krKøb
2Sikkerhedsgiganten170,7 kr170,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skaft med gevind, Vikan, 170cm, Ø3,4cm, flere farver, PP/glas, ultra hygiejnisk - Blå / 170 cm | Skafter | Gevind | Gulve og Vægge

PriceData har fulgt prisen på Skaft med gevind, Vikan, 170cm, Ø3,4cm, flere farver, PP/glas, ultra hygiejnisk - Blå / 170 cm | Skafter | Gevind | Gulve og Vægge i 180 dage. Laveste pris i perioden er 133,72 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 137,38 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Skaft med gevind, Vikan, 170cm, Ø3,4cm, flere farver, PP/glas, ultra hygiejnisk - Blå / 170 cm | Skafter | Gevind | Gulve og Vægge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Skaft med gevind, Vikan, 170cm, Ø3,4cm, flere farver, PP/glas, ultra hygiejnisk - Blå / 170 cm | Skafter | Gevind | Gulve og Vægge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026137,38 kr33,32 kr (20%)
30. maj 2026170,7 kr33,32 kr (24%)
23. maj 2026137,38 kr33,32 kr (20%)
22. maj 2026170,7 kr33,32 kr (24%)
15. maj 2026137,38 kr33,32 kr (20%)
14. maj 2026170,7 kr33,32 kr (24%)
2. maj 2026137,38 kr33,32 kr (20%)
1. maj 2026170,7 kr33,32 kr (24%)
18. apr. 2026137,38 kr76 kr (36%)
17. apr. 2026213,38 kr76 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret