Gå til hovedindhold

Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 - Samsung EF-US931, transparent, anti-reflektiv (2-pak)

Pris fra 140 krtil 199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125 kr 29. maj

Sammenlign priser på Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 - Samsung EF-US931, transparent, anti-reflektiv (2-pak) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-US931 Skærmbeskytter Transparent Samsung Galaxy S25
140 kr
Til butik
Samsung EF-US931 Skærmbeskytter Transparent Samsung Galaxy S25 billede

Produktinformation

Samsung EF-US931 - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-reflektiv - film - gennemsigtig - for Galaxy S25

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-US931CTEGWW
EAN: 8806095879505
Varenr.: 1003045965
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 Anti-reflecting Film - Transparent
159 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy S25 Anti-Reflecting-skærmbeskyttelse
166 kr
Til butik
Samsung Galaxy S25 Anti-Reflecting-skærmbeskyttelse billede

Produktinformation

Den antirefleksbehandlede Anti-Reflecting Film-skærmbeskyttelse giver krystalklar skarphed og en fingeraftryksafvisende belægning, der sikrer et fejlfrit billede og en blød fornemmelse. Anti-Reflecting Film-skærmbeskyttelsen tilbyder krystalklar skarphed og en fingeraftryksafvisende belægning, der sikrer et fejlfrit billede og en blød fornemmelse. Den er designet til problemfri oplåsning af fingeraftrykslåsen og er kompatibel med dit yndlingscover. Original tilbehør, Forhindrer refleksioner, Beskytter skærmen, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Samsung
EAN: 8806095879505
Varenr.: D41816
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 - Samsung EF-US931, transparent, anti-reflektiv (2-pak)
-23%169 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 - Samsung EF-US931, transparent, anti-reflektiv (2-pak)
-21%189 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-US931 Skærmbeskytter Transparent Samsung Galaxy S25
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 - Samsung EF-US931, transparent, anti-reflektiv (2-pak) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 - Samsung EF-US931, transparent, anti-reflektiv (2-pak) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK140 kr140 krKøb
2Proshop DK159 kr198 krKøb
3Teknikproffset DK166 kr215 krKøb
4Boligcenter DK169 kr169 krKøb
5Vivas DK189 kr258 krKøb
6Ultrashop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 - Samsung EF-US931, transparent, anti-reflektiv (2-pak)

PriceData har fulgt prisen på Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 - Samsung EF-US931, transparent, anti-reflektiv (2-pak) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 - Samsung EF-US931, transparent, anti-reflektiv (2-pak). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 - Samsung EF-US931, transparent, anti-reflektiv (2-pak) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026140 kr15 kr (12%)
29. maj 2026125 kr3 kr (2%)
27. maj 2026128 kr4 kr (3%)
26. maj 2026132 kr4 kr (3%)
25. maj 2026136 kr4 kr (3%)
24. maj 2026140 kr12 kr (9%)
23. maj 2026128 kr4 kr (3%)
22. maj 2026132 kr4 kr (3%)
21. maj 2026136 kr4 kr (3%)
20. maj 2026140 kr15 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret