Gå til hovedindhold

LogiLink Alumium monitor desk mount, tilt -90°/+90°, swivel -90°/+90°

LogiLinkRedskaberEAN: 4052792046472
Pris fra 464 krtil 1.252 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 788 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 405 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Alumium monitor desk mount, tilt -90°/+90°, swivel -90°/+90° og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 464 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Monteringssæt Monitor 13"-32"
464 kr
Til butik
LogiLink Monteringssæt Monitor 13"-32" billede

Produktinformation

LogiLink - Monteringssæt - justerbar arm - for Monitor - aluminium, koldvalset stål - skærmstørrelse: 13"-32" - skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: BP0042
EAN: 4052792046472
Varenr.: 992827042
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink Monitor mount 13-32" aluminum gas spring
492 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Monitorarm 13-32" gas Alu (BP0042)
-38%588 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Monitorarm 13-32" gas Alu (BP0042) billede

Produktinformation

Monitor desk mount with gas spring, Montera dina datorskärmar direkt på skrivbordet. På så sätt kan du använda dina skärmar med full rörelsefrihet och luta, svänga eller rotera dem som du vill. Enkel installation och kompatibel med VESA standard max. 100x100mm. - Elegant aluminiumdesign, - Starka fästen tillverkade av stål, vilket ger en hållbar monitorarm med en maximal kapacitet på 9 kg, - Passar 13–32" LCD, LED, PC- och TV skärmar, - Maximal armlängd är 525 mm, - Tilt 90° ~-90°, svängbar 90° ~-90°°, rotation 90° ~-90°0°, - Kompatibel med VESA 75x75mm, 100x100mm, - Gasfjädern har justerbar motvikt mot bildskärmens riktning, - Inbyggd fjädermätare som justerar för olika skärmvikter, - Enkel kabelhantering inuti de justerbara armarna, - Lätt att installera och justerbar i höjdled, - Skruvtvingsfäste och monteringsdetaljer för hålmontering ingår, Skärmstorlekar: 13"-32", Skärmar som passar: Flat och Curved, Maxvikt på skärmar: 9 kg, VESA: 75x75, 100x100, Installation: Klämma, bordsfäste, Lutning: 90° ~-90°, Svängbar: 90° ~-90°, Rotation: 90° ~-90°, Länd på arm: 525 mm, Min./Max. tjocklek på bord som skruvtvingsfästes ska användas på 10mm - 85mm, Höjd: 170-505 mm, Mått på produkten: 115 x 590 x 665 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Monitor arme og beslag
EAN: 4052792046472
Varenr.: 38-60462
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmarm LogiLink BP0042 til 13-32" - bordklemme, aluminium
699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmarm LogiLink BP0042 til 13-32" - bordklemme, aluminium
719 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Monitorarm 13-32" gas Alu
-14%759 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Alumium monitor desk mount, tilt -90°/+90°, swivel -90°/+90°
1.252 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alumium monitor desk mount, tilt -90°/+90°, swivel -90°/+90° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alumium monitor desk mount, tilt -90°/+90°, swivel -90°/+90° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK464 kr464 krKøb
2Proshop DK492 kr531 krKøb
3Teknikproffset DK588 kr647 krKøb
4Boligcenter DK699 kr699 krKøb
5Vivas DK719 kr798 krKøb
6Estore DK759 kr759 krKøb
7INphone.dk1.252 kr1.252 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alumium monitor desk mount, tilt -90°/+90°, swivel -90°/+90°

PriceData har fulgt prisen på Alumium monitor desk mount, tilt -90°/+90°, swivel -90°/+90° i 169 dage. Laveste pris i perioden er 405 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 465 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 455 kr.

Den nuværende pris på 464 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Alumium monitor desk mount, tilt -90°/+90°, swivel -90°/+90°. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Alumium monitor desk mount, tilt -90°/+90°, swivel -90°/+90° de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026464 kr29 kr (7%)
28. maj 2026435 kr3 kr (1%)
25. maj 2026438 kr26 kr (6%)
24. maj 2026464 kr26 kr (6%)
20. maj 2026438 kr26 kr (6%)
9. maj 2026464 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026465 kr13 kr (3%)
16. apr. 2026452 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026453 kr48 kr (12%)
7. apr. 2026405 kr48 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret