Gå til hovedindhold

Skærm Philips 27" 27B1N3800/00 IPS 4K UHD, 60 Hz, 2x HDMI, DP, USB-hub, højttalere

PhilipsComputerskærmeEAN: 8721038000269
Pris fra 1.830 krtil 2.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 889 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.760 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Skærm Philips 27" 27B1N3800/00 IPS 4K UHD, 60 Hz, 2x HDMI, DP, USB-hub, højttalere og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1830 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 27B1N3800 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
1.830 kr
Til butik
Philips 27B1N3800 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

Philips 27B1N3800 - 3000 Series - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 27B1N3800/00
EAN: 8721038000269
Varenr.: 1002535775
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips 27B1N3800 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS
1.922 kr
Til butik
27" Philips 27B1N3800 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

Philips 27B1N3800 monitor leverer skarpe, farvenøjagtige billeder til kreativt arbejde og produktivitet, med et IPS-panel der sikrer brede betragtningsvinkler og ensartet billedkvalitet. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: 10-bit farver; 99.9% sRGB; 350 cd/m² lysstyrke; Højde, pivot, drejbar, tilt Nøjagtige farver, robust ergonomi og alsidig tilslutning understøtter effektiv billedredigering, indholdsproduktion og lange perioder med produktivt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27B1N3800/00
EAN: 8721038000269
Varenr.: 3321078
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 27B1N3800 27 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
2.599 kr
Til butik
Philips 27B1N3800 27 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

Philips 27B1N3800 27" 4K Monitor Oplev en fantastisk visuel præstation med Philips 27B1N3800, en 27-tommers 4K-skærm med en opløsning på 3840 x 2160. Designet til professionelle og entusiaster, leverer denne skærm en imponerende billedskarphed og farven...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: TV & Lyd
EAN: 8721038000269
Varenr.: 87904
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Philips 27" 27B1N3800/00 IPS 4K UHD, 60 Hz, 2x HDMI, DP, USB-hub, højttalere
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Philips 27" 27B1N3800/00 IPS 4K UHD, 60 Hz, 2x HDMI, DP, USB-hub, højttalere
2.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærm Philips 27" 27B1N3800/00 IPS 4K UHD, 60 Hz, 2x HDMI, DP, USB-hub, højttalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærm Philips 27" 27B1N3800/00 IPS 4K UHD, 60 Hz, 2x HDMI, DP, USB-hub, højttalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.830 kr1.830 krKøb
2Proshop DK1.922 kr1.922 krKøb
3Ultrashop2.599 kr2.599 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Vivas DK2.719 kr2.888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skærm Philips 27" 27B1N3800/00 IPS 4K UHD, 60 Hz, 2x HDMI, DP, USB-hub, højttalere

PriceData har fulgt prisen på Skærm Philips 27" 27B1N3800/00 IPS 4K UHD, 60 Hz, 2x HDMI, DP, USB-hub, højttalere i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.577 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 3.089 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.819 kr.

Den nuværende pris på 1.830 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Skærm Philips 27" 27B1N3800/00 IPS 4K UHD, 60 Hz, 2x HDMI, DP, USB-hub, højttalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Skærm Philips 27" 27B1N3800/00 IPS 4K UHD, 60 Hz, 2x HDMI, DP, USB-hub, højttalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.830 kr17 kr (1%)
1. maj 20261.813 kr317 kr (15%)
30. apr. 20262.130 kr5 kr (0%)
26. apr. 20262.135 kr5 kr (0%)
25. apr. 20262.130 kr107 kr (5%)
14. apr. 20262.023 kr12 kr (1%)
11. apr. 20262.011 kr10 kr (0%)
10. apr. 20262.001 kr66 kr (3%)
9. apr. 20261.935 kr175 kr (10%)
28. mar. 20261.760 kr373 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret