Gå til hovedindhold

Sistema Snackboks - Dressing Pot To Go - 4-Pak - 35ml - Assorterede Farver

SistemaHovedtelefonerEAN: 9414202214706
Pris fra 27,97 krtil 34,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 6,98 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Sistema Snackboks - Dressing Pot To Go - 4-Pak - 35ml - Assorterede Farver og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.97 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Snackboks - Dressing Pot To Go - 4-Pak - 35ml - Assorterede Farver
-30%27,97 kr
Før 39,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sistema Snackboks - Dressing Pot To Go - 4-Pak - 35ml - Assorterede Farver billede

Produktinformation

Sistema Snackbøtter - 4-Pak - Runde - 35 ml. (Minty Teal) Materiale: Plast - fri for BPA og Phthalater. Rengøring: Kan vaskes i opvaskemaskine på øverste hylde, men for øget holdbarhed kan håndvask anbefales. Tåler opbevaring i fryser og opvarmning i mikr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: Snackbokse
EAN: 9414202214706
Varenr.: shopify_DK_7482282541220_42915795468452
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema - Dressing To Go 4Pack 35ml
-27%29 kr
Før 39,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sistema - Dressing To Go 4Pack 35ml billede

Produktinformation

Dressing To Go 4Pack fra sistema er en særdeles anvendelig sampak med 4 små runde bøtter indeholdende 35ml med skruelåg i smarte farver. Velegnet som tilbehør til madpakken ex. til dressing, rosiner, nødder, skåret frugt mv. Bøtten er med smart skruelåg,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
EAN: 9414202214706
Varenr.: SIS21470-53C
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Dressing To Go 4-pack 35ml - Tilbehør til køkken
29,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sistema Dressing To Go 4-pack 35ml - Tilbehør til køkken
29,95 kr
Til butik
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Snackboks - Dressing Pot To Go - 4-Pak - 35ml - Assorterede Farver
-20%31,96 kr
Før 39,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sistema Beholder - Dressing - To Go - 4-pak - 35 ml - Blå/Grøn
34,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Snackboks - Dressing Pot To Go - 4-Pak - 35ml - Assorterede Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Snackboks - Dressing Pot To Go - 4-Pak - 35ml - Assorterede Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt27,97 kr27,97 krKøb
2Rikki Tikki Shop29 kr29 krKøb
3Outmore.dk29,95 kr29,95 krKøb
4MAXiPRO29,95 kr29,95 krKøb
5Mammashop.dk31,96 kr31,96 krKøb
6Kids-world.dk34,95 kr34,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sistema Snackboks - Dressing Pot To Go - 4-Pak - 35ml - Assorterede Farver

PriceData har fulgt prisen på Sistema Snackboks - Dressing Pot To Go - 4-Pak - 35ml - Assorterede Farver i 162 dage. Laveste pris i perioden er 23,95 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 27,97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 27,97 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Sistema Snackboks - Dressing Pot To Go - 4-Pak - 35ml - Assorterede Farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Sistema Snackboks - Dressing Pot To Go - 4-Pak - 35ml - Assorterede Farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202627,97 kr4,02 kr (17%)
14. apr. 202623,95 kr4,02 kr (14%)
13. apr. 202627,97 kr4,02 kr (17%)
14. mar. 202623,95 kr4,02 kr (14%)
13. mar. 202627,97 kr4,02 kr (17%)
22. feb. 202623,95 kr1 kr (4%)
19. feb. 202624,95 kr1 kr (4%)
19. jan. 202623,95 kr1,05 kr (4%)
17. jan. 202625 kr1,05 kr (4%)
11. jan. 202623,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret