Gå til hovedindhold

Sistema Snackboks - 4-Pak - Knick Knack Small - 62ml - Ass. Farver

Pris fra 37,04 krtil 59,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 22,91 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Sistema Snackboks - 4-Pak - Knick Knack Small - 62ml - Ass. Farver og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.04 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Snackboks - 4-Pak - Knick Knack Small - 62ml - Ass. Farver
-38%37,04 kr
Før 59,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sistema Snackboks - 4-Pak - Knick Knack Small - 62ml - Ass. Farver billede

Produktinformation

Snackbøtter - 4-Pak - Knick Knack Small - 62 ml. fra Sistema. Fineste, små farverige snackbøtter til den lille ekstra sult - eller til opbevaring af små rester, eller babymad. De tre snackbokse er alle med kliklåg, der er nemt at betjene for store såvel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: Snackbokse
EAN: 9414202211279
Varenr.: shopify_DK_7255542300836_41949036413092
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema Knick Knack 4Pack62ml
38 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Sistema Opbevaringsboks knick knack, 1pk. á 4stk.
40,95 kr
Til butik
Sistema Opbevaringsboks knick knack, 1pk. á 4stk. billede

Produktinformation

Sistema Opbevaringsboks knick knack, 1pk. á 4stk. Små bøtter. Knick Knack Pack fra Sistema indeholder 4 stk mini størrelse bøtter til f.eks. vindruer, nødder osv. med forskellige farvede låg. Lågene klikkes på med 4 små beslag. Bøtterne er fri for BPA...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: Opbevaringsbokse
EAN: 9414202211279
Varenr.: 40077
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Snackboks - 4-Pak - Knick Knack Small - 62ml - Ass. Farver
-20%47,96 kr
Før 59,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema - Knick Knack 4Pack 62ml
-18%49 kr
Før 59,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sistema Snackbokse - Knick Knack - 4-pak - 62 ml - Multi
59,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Snackboks - 4-Pak - Knick Knack Small - 62ml - Ass. Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Snackboks - 4-Pak - Knick Knack Small - 62ml - Ass. Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt37,04 kr37,04 krKøb
2Proshop DK38 kr77 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk40,95 kr40,95 krKøb
4Mammashop.dk47,96 kr47,96 krKøb
5Rikki Tikki Shop49 kr49 krKøb
6Kids-world.dk59,95 kr59,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sistema Snackboks - 4-Pak - Knick Knack Small - 62ml - Ass. Farver

PriceData har fulgt prisen på Sistema Snackboks - 4-Pak - Knick Knack Small - 62ml - Ass. Farver i 180 dage. Laveste pris i perioden er 34,45 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 37,04 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Sistema Snackboks - 4-Pak - Knick Knack Small - 62ml - Ass. Farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Sistema Snackboks - 4-Pak - Knick Knack Small - 62ml - Ass. Farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202637,04 kr
15. maj 202636,99 kr1,01 kr (3%)
14. maj 202638 kr1,01 kr (3%)
6. maj 202636,99 kr1,01 kr (3%)
18. apr. 202638 kr1 kr (3%)
10. apr. 202637 kr
23. mar. 202636,99 kr
20. mar. 202636 kr1 kr (3%)
18. mar. 202637 kr1 kr (3%)
9. mar. 202636 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret