Gå til hovedindhold

Sistema Snackboks - Lunch Packs - 3-Pak - 200ml - Ass. Farver

SistemaKøkkenbestiksætEAN: 9414202415240
Pris fra 40 krtil 55,96 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 15,96 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 23. maj

Sammenlign priser på Sistema Snackboks - Lunch Packs - 3-Pak - 200ml - Ass. Farver og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema Pack 200ml x 3 Lunch Coloured
40 kr
Til butik
Sistema Pack 200ml x 3 Lunch Coloured billede

Produktinformation

Lunch Packs 3Pack indeholder tre stk af de små opbevaringsbeholdere fra sistema, som er et musthave i enhver køkkenskuffe. Lunch 200ml sikrer den mest effektive udnyttelse af pladsen i dit køleskab, fryser og køkkenskuffe. sistemas® patenterede nemme låseclips og fleksible forsegling sikrer, at maden forbliver frisk i længere tid. Ideel til opbevaring af pålæg, nødder, babymos, mindre stykker frugt mm. Designet i gennemsigtigt plast, som giver dig mulighed for hurtigt at se, hvad der er i boksene. Perfekt til at holde din mad frisk. Fyld blot beholderen og luk de karakteristiske sistema® letlåsende clips. Denne 3Pack indeholder tre forskellige flotte farver. Dette produkt er stabelbart og sikkert at bruge i opvaskemaskinen (i øverste kurv), mikroovnen (uden låg), i køleskabet eller fryseren. Phthalat & BPA fri.Indhold: 200ml x 3. Vægt: 170g.

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: Koekkenredskaber
Artikel nr.: 41524-T
EAN: 9414202415240
Varenr.: 3418459
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Snackboks - Lunch Packs - 3-Pak - 200ml - Ass. Farver
-43%40,14 kr
Før 69,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sistema Snackboks - Lunch Packs - 3-Pak - 200ml - Ass. Farver billede

Produktinformation

Beholdere til Madopbevaring - 3-Pak - Lunch Packs - 200 ml. fra Sistema. De praktiske og prisvenlige beholdere er de perfekte løsninger til opbevaring af mad eller som små snackbokse på farten. Bøtterne kommer i 3-pak i de tre farver grøn, blå og pi

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: Snackbokse
EAN: 9414202415240
Varenr.: shopify_DK_8141846741156_44231578615972
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Pack 200ml X 3 Lunch Coloured - Tilbehør til køkken
-20%51,95 kr
Før 64,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sistema Pack 200ml X 3 Lunch Coloured - Tilbehør til køkken
-20%51,95 kr
Før 64,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema - Lunch Packs 3Pack 200ml
-18%53 kr
Før 64,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Snackboks - Lunch Packs - 3-Pak - 200ml - Ass. Farver
-20%55,96 kr
Før 69,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Snackboks - Lunch Packs - 3-Pak - 200ml - Ass. Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Snackboks - Lunch Packs - 3-Pak - 200ml - Ass. Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK40 kr79 krKøb
2Loukrudt40,14 kr40,14 krKøb
3Outmore.dk51,95 kr51,95 krKøb
4MAXiPRO51,95 kr51,95 krKøb
5Rikki Tikki Shop53 kr53 krKøb
6Mammashop.dk55,96 kr55,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sistema Snackboks - Lunch Packs - 3-Pak - 200ml - Ass. Farver

PriceData har fulgt prisen på Sistema Snackboks - Lunch Packs - 3-Pak - 200ml - Ass. Farver i 180 dage. Laveste pris i perioden er 37,52 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Sistema Snackboks - Lunch Packs - 3-Pak - 200ml - Ass. Farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Sistema Snackboks - Lunch Packs - 3-Pak - 200ml - Ass. Farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202640 kr1 kr (3%)
23. maj 202639 kr1 kr (3%)
8. maj 202640 kr1 kr (3%)
7. maj 202639 kr1 kr (3%)
15. apr. 202640 kr1 kr (3%)
13. apr. 202639 kr1 kr (3%)
5. apr. 202640 kr1 kr (3%)
1. mar. 202639 kr1 kr (3%)
28. feb. 202640 kr1 kr (3%)
17. feb. 202639 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret