Gå til hovedindhold

Sistema Madkasse - Ribbon Lunch - 1,1 l - Blå

SistemaKøkkenbestiksætEAN: 9414202138941
Pris fra 51 krtil 89,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,95 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 28. maj

Sammenlign priser på Sistema Madkasse - Ribbon Lunch - 1,1 l - Blå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema 1,1L Ribbon Lunch Blå
51 kr
Til butik
Sistema 1,1L Ribbon Lunch Blå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: Madkasser
Farve: 1
Artikel nr.: 416752
EAN: 9414202138941
Varenr.: 25161931
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema 1.1L Ribbon Lunch Blue
51 kr
Til butik
Sistema 1.1L Ribbon Lunch Blue billede

Produktinformation

Ribbon Lunch fra sistema er et godt valg, når du skal bruge en rummelig, flot og praktisk madkasse. Ribbon Lunch er inddelt i flere sektioner, så mad og tilbehør nemt kan adskilles, og holdes frisk og lækkert hele dagen. Indsatserne kan også fjernes helt, så der er større rum til rådighed i madkassen. Desuden medfølger en lille rund Mini Bite To Go på 130ml, som er perfekt til nødder, dip, skåret frugt eller en lille pastasalat. Madkassen har et nemt lukkesystem, der også er let at håndtere for mindre børn. Tåler opvaskemaskine (øverste hylde), fryser og opvarmning i mikroovn (uden låg). 100% fri for BPA og Phthalater.Indhold: 1,1L. Vægt: 245g.

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: Koekkenredskaber
Artikel nr.: 416752
EAN: 9414202138941
Varenr.: 3418461
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sistema Madkasse - Ribbon Lunch - 1,1 l - Blå
89,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Madkasse Sistema Ribbon Lunch blå 1,1L
89,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema - Ribbon Lunch Blå 1,1L
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Madkasse - Ribbon Lunch - 1,1 l - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Madkasse - Ribbon Lunch - 1,1 l - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
2Proshop DK51 kr90 krKøb
3Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
4Legekæden89,95 kr89,95 krKøb
5Rikki Tikki Shop89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sistema Madkasse - Ribbon Lunch - 1,1 l - Blå

PriceData har fulgt prisen på Sistema Madkasse - Ribbon Lunch - 1,1 l - Blå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 90 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Sistema Madkasse - Ribbon Lunch - 1,1 l - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Sistema Madkasse - Ribbon Lunch - 1,1 l - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202651 kr2 kr (4%)
28. maj 202649 kr2 kr (4%)
15. maj 202651 kr1 kr (2%)
13. maj 202650 kr1 kr (2%)
11. maj 202651 kr1 kr (2%)
9. maj 202650 kr1 kr (2%)
6. maj 202651 kr1 kr (2%)
2. maj 202650 kr1 kr (2%)
22. mar. 202651 kr20 kr (28%)
25. feb. 202671 kr9,95 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret