Gå til hovedindhold

Sisley Sisleya L'Integral Anti-Age Anti-Wrinkle Conc. Serum 30 ml

SisleyHudplejeEAN: 3473311503107
Pris fra 2.356 krtil 3.985 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.629 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.310 kr 31. maj

Sammenlign priser på Sisley Sisleya L'Integral Anti-Age Anti-Wrinkle Conc. Serum 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2356 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SISLEY Sisleÿa l'Integral Anti-Wrinkle Serum 30 ml
2.356 kr
Til butik
SISLEY Sisleÿa l'Integral Anti-Wrinkle Serum 30 ml billede

Produktinformation

Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum trænger helt ned i det dybeste lag af huden, for at give en komplet anti-rynke-effekt. Aktiverer hudens naturlige kollagenproduktion, booster hudens egen anti-rynke potentiale, og giver en synligt glattere hud, som udstråler ungdommelighed. Rynker og fine linjer reduceres.Serummets friske konsistens, der glider let hen over huden, giver en løftende virkning og en øjeblikkeligt udglattende effekt. Efter 2 måneder ses en betydelig forskel: rynker glattes ud og tilføres fylde indefra, ansigtsmimikken afslappes, og ansigtet bliver glattere og ser synligt yngre ud. En del af Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge serien, der er avanceret anti-age pleje, som bekæmper synlige tegn på aldring i huden forbundet med 3 dimensioner af aldrig: genetisk, miljømæssig og adfærdsmæssige aldring. Adfærdsmæssige aldring er den tredje dimensioner af aldring, og er forbundet med hverdagens stress, rygning, madvaner og udsættelse for sol, og har vist sig at have en endnu større påvirkning på aldring af huden, end både den genetiske og miljømæssige dimension. Disse former for adfærd påvirker cellerne negativt, og forkorter cellerytmen og cellernes levetid. Anvendelse Påfør to pump serum morgen og aften efter brug af Sisleÿa Essential Skin Care Lotion, og fordel det på ansigt og hals ved brug af følgende teknik: 1. Påfør serummet med lette strøg fra midten af ansigtet og udad. 2. Stimuler huden ved at massere den godt med dine knoer overalt på ansigt og hals. 3. Aktiver hudens glans ved at lave små, tonende knib med tommel- og pegefinger overalt på ansigt og hals.

Produktspecifikationer

Mærke: SISLEY
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3473311503107
EAN: 3473311503107
Varenr.: 3220946
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sisley Sisleya L'Integral Anti-Age Anti-Wrinkle Conc. Serum 30 ml
2.536 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sisley Sisleya l'Integral Anti-Wrinkle Concentrated Serum (30ml)
3.870 kr
Til butik
Sisley Sisleya l'Integral Anti-Wrinkle Concentrated Serum (30ml) billede

Produktinformation

Rynker symboliserer vores rejse gennem livet og vores erfaringer. Rynker opstår som følge af mange forskellige faktorer og skyldes alder og ansigtsmimik samt miljøet og en travl livsstil. Efter lanceringen af Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge går Sisley Research et skridt videre med sin innovation og går helt tilbage til selve oprindelsen for adfærdsmæssig aldring ved at lancere Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum, der giver en synligt glattere hud, som udstråler ungdommelighed. DOBBELT INNOVATION FRA SISLEY, der bekæmper alle typer rynker: 1/’Aktivering’ af hudens anti-rynke potentiale Naturlig kollagenproduktion til bekæmpelse af aldring og livsstilsskader, der giver hudens overflade et glat udseende. Porcelanakakao-ekstrakt, en ny aktiv ingrediens fra Sisley, der er meget rig på polyfenoler, aktiverer og booster hudens anti-rynke potentiale. Rynker og fine linjer reduceres. 2/Genopbygning af huden i dybden Rynker skyldes også dybtliggende ændringer i strukturen og sammensætningen af dermis. En kombination af effektive plantebaserede aktive ingredienser (ekstrakt af sojapeptid, blå agavegær, hvidpilblade, hyben og iris) fungerer på forskellige niveauer i huden og giver en komplet anti-rynke-effekt. Huden bliver fyldigere indefra, rynkerne udglattes synligt, og ansigtsmimikken bliver mere afslappet. Ansigtet ser synligt yngre ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Serum
Vægt: 960g
Artikel nr.: 150310
EAN: 3473311503107
Varenr.: B061167
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sisley Sisleÿa L'Integral Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Seru
3.985 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Sisleya L'Integral Anti-Age Anti-Wrinkle Conc. Serum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Sisleya L'Integral Anti-Age Anti-Wrinkle Conc. Serum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.356 kr2.356 krKøb
2Teknikproffset DK2.536 kr2.585 krKøb
3Bangerhead DK3.870 kr3.870 krKøb
4Lyko DK3.985 kr3.985 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sisley Sisleya L'Integral Anti-Age Anti-Wrinkle Conc. Serum 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Sisley Sisleya L'Integral Anti-Age Anti-Wrinkle Conc. Serum 30 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.060 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 3.870 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.499 kr.

Den nuværende pris på 2.356 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Sisley Sisleya L'Integral Anti-Age Anti-Wrinkle Conc. Serum 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Sisley Sisleya L'Integral Anti-Age Anti-Wrinkle Conc. Serum 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.356 kr46 kr (2%)
31. maj 20262.310 kr1.560 kr (40%)
28. maj 20263.870 kr682 kr (21%)
27. maj 20263.188 kr204 kr (7%)
24. maj 20262.984 kr886 kr (23%)
11. apr. 20263.870 kr1.046 kr (37%)
7. mar. 20262.824 kr761 kr (37%)
17. feb. 20262.063 kr3 kr (0%)
25. jan. 20262.060 kr3 kr (0%)
20. jan. 20262.063 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret