Gå til hovedindhold

Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat Oil Free Long Lasting Found. 30 ml #3+ Apricot

SisleyFoundation og concealereEAN: 3473311805690
Pris fra 420 krtil 690 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat Oil Free Long Lasting Found. 30 ml #3+ Apricot og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 420 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SISLEY Phyto-Teint Ultra Éclat Collection
420 kr
Til butik
SISLEY Phyto-Teint Ultra Éclat Collection billede

Produktinformation

Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat Collection 30 ml Pumpeflaske Væske 3+ Apricot

Produktspecifikationer

Mærke: SISLEY
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 3473311805690
EAN: 3473311805690
Varenr.: 3313442
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat Oil Free Long Lasting Found. 30 ml #3+ Apricot
454 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat 3N Apricot
675 kr
Til butik
Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat 3N Apricot billede

Produktinformation

Ultrablød og cremet, Phyto-Poudre Compacte smelter sammen med huden med det samme og giver en lindrende og fløjlsblød fornemmelse. Ingen pudderagtig finish, umærkelig på huden. Dens formel, der er beriget med kakao-, mango- og Cupuaçu-smør samt ekstrakt af hibiscus giver velvære og hydrering til huden. Usædvanligt udglattende, slører rynker og fine linjer, samtidig med at den smelter perfekt sammen med huden og holder længere. Dens tekstur er velegnet til alle hudtyper, hvilket giver uovertruffen velvære hele dagen. Dækning kan bygges op, så du får en glansfuld, perfekt jævn og forskønnet teint, der passer til dit humør. Fire nuancer, der er udviklet til at passe til forskellige hudtoner.

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Foundation
Vægt: 115g
Artikel nr.: 180569
EAN: 3473311805690
Varenr.: B061230
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat 3N Apricot
690 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat Oil Free Long Lasting Found. 30 ml #3+ Apricot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat Oil Free Long Lasting Found. 30 ml #3+ Apricot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK420 kr459 krKøb
2Teknikproffset DK454 kr503 krKøb
3Bangerhead DK675 kr675 krKøb
4Lyko DK690 kr690 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat Oil Free Long Lasting Found. 30 ml #3+ Apricot

PriceData har fulgt prisen på Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat Oil Free Long Lasting Found. 30 ml #3+ Apricot i 183 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 675 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 481 kr.

Den nuværende pris på 420 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat Oil Free Long Lasting Found. 30 ml #3+ Apricot. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat Oil Free Long Lasting Found. 30 ml #3+ Apricot de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026420 kr50 kr (11%)
31. maj 2026470 kr205 kr (30%)
28. maj 2026675 kr121 kr (22%)
27. maj 2026554 kr2 kr (0%)
25. maj 2026552 kr1 kr (0%)
24. maj 2026553 kr122 kr (18%)
23. maj 2026675 kr126 kr (23%)
22. maj 2026549 kr4 kr (1%)
18. maj 2026545 kr1 kr (0%)
17. maj 2026546 kr129 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret