Gå til hovedindhold

Sisley Phyto-Noir Volume & Lift Mascara 1 Deep Black 7 ml

SisleyMascaraEAN: 3473311853615
Pris fra 338 krtil 505 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sisley Phyto-Noir Volume & Lift Mascara 1 Deep Black 7 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sisley Phyto Noir Mascara 7 ml #01 Deep Black
338 kr
Til butik
Sisley Phyto Noir Mascara 7 ml #01 Deep Black billede

Produktinformation

Varemærke: Sisley, Navn: Sisley Phyto Noir Mascara 7 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Mascara
EAN: 3473311853615
Varenr.: C94974
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SISLEY Phyto-Noir eyelash mascara
339 kr
Til butik
SISLEY Phyto-Noir eyelash mascara billede

Produktinformation

Sisley - Phyto Noir Mascara 7ml. -#1 Dyb sort. Oplev en ny æra inden for mascara med Sisleys Phyto-Noir Mascara, designet til at give dine vipper både volumen og pleje. Den ergonomiske timeglasformede børste løfter og adskiller hver vippe fra rod til spids, hvilket skaber en dramatisk og klumpfri effekt. Forlængende og definerende: Vipperne virker straks længere og mere definerede, åbner øjnene og intensiverer dit blik. Formlen er beriget med et vitaminpeptid og "resurrection plant"-ekstrakt og hjælper med at stimulere vippernes vækst, så dine naturlige vipper ser længere og fyldigere ud over tid. Styrkelse: Vipperne bliver mere modstandsdygtige og mindre tilbøjelige til at falde ud under makeupfjernelse, hvilket forbedrer deres generelle helbred.

Produktspecifikationer

Mærke: SISLEY
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 3473311853615
EAN: 3473311853615
Varenr.: 3332662
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Sisley Phyto-Noir Volume & Lift Mascara 1 Deep Black 7 ml
365 kr
Til butik
Sisley Phyto-Noir Volume & Lift Mascara 1 Deep Black 7 ml billede

Produktinformation

⭐ Dyb, kulsort finish · Synligt volumen og løft · Smudge- og dryssefri hele dagen Giv vipperne et markant løft og intens dybde med denne volumengivende mascara i farven 1 Deep Black. Den lette, cremede tekstur omslutter hver enkelt vippe, så de fremstår fyldigere, længere og mere definerede – uden at føles tunge. En præcis børste med tætte fibre griber selv de korte vipper, separerer effektivt og løfter fra roden for et åbent, vågent blik. Fordele Kulsorte pigmenter for maksimal definition og dybde. Bygbar volumen fra naturlig fylde til intens effekt – uden klumper. Løfter og holder bøjningen, så øjnene synes mere åbne. Smudge- og dryssefri hold, der bliver siddende gennem dagen. Komfortabel, fleksibel tekstur, der lægger sig jævnt på vipperne. Nem at arbejde med på både øvre og nedre vipper. Sådan bruger du produktet Placer børsten helt inde ved vippekanten, og før den langsomt udad i en let zigzag-bevægelse. Gentag for at bygge mere volumen, før det første lag tørrer helt. Brug spidsen af børsten til at fange de yderste og nederste vipper for ekstra definition. For endnu mere løft: Buk vipperne med en vippebukker inden påføring. Resultat Fyldige, løftede og flot separerede vipper med en intens sort finish. Et langtidsholdbart look, der modstår at tvære ud i løbet af dagen. OBS: Denne vare kan ikke returneres af hygiejniske årsager, da den ikke er plomberet fra producentens side. Er denne vare til en gave, kan du skrive det i kommentarfeltet, og så vil den blive lagt i en plomberingspose. Såfremt plomberingsposen ikke er åbnet, kan varen returneres.

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Øjne
Størrelse: 7.00ml
Artikel nr.: 3473311853615
EAN: 3473311853615
Varenr.: 3473311853615
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sisley - Phyto Noir Mascara Black
-19%388,95 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sisley Phyto-Noir Volume Mascara 1 Deep Black
480 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sisley Phyto-Noir Volume Mascara
505 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Phyto-Noir Volume & Lift Mascara 1 Deep Black 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Phyto-Noir Volume & Lift Mascara 1 Deep Black 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK338 kr387 krKøb
2Proshop DK339 kr378 krKøb
3Beautycos DK365 kr394 krKøb
4BilligParfume.dk388,95 kr388,95 krKøb
5Bangerhead DK480 kr480 krKøb
6Lyko DK505 kr505 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sisley Phyto-Noir Volume & Lift Mascara 1 Deep Black 7 ml

PriceData har fulgt prisen på Sisley Phyto-Noir Volume & Lift Mascara 1 Deep Black 7 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 347 kr.

Den nuværende pris på 338 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Sisley Phyto-Noir Volume & Lift Mascara 1 Deep Black 7 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Sisley Phyto-Noir Volume & Lift Mascara 1 Deep Black 7 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026338 kr27 kr (7%)
11. apr. 2026365 kr52 kr (17%)
2. feb. 2026313 kr34 kr (12%)
23. jan. 2026279 kr109,95 kr (28%)
17. jan. 2026388,95 kr60,95 kr (19%)
14. jan. 2026328 kr49 kr (18%)
22. dec. 2025279 kr31 kr (10%)
20. dec. 2025310 kr76 kr (20%)
19. dec. 2025386 kr2,95 kr (1%)
5. dec. 2025388,95 kr6,05 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret