Gå til hovedindhold

SISLEY Phyto-Lip Balm lip balm & scrub

SisleyLip glossEAN: 3473311706003
Pris fra 272 krtil 410 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 201,64 kr 31. mar.

Sammenlign priser på SISLEY Phyto-Lip Balm lip balm & scrub og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sisley Phyto-Lip Balm 3 g #01 Cloud
272 kr
Til butik
Sisley Phyto-Lip Balm 3 g #01 Cloud billede

Produktinformation

Varemærke: Sisley, Navn: Sisley Phyto-Lip Balm 3 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Læbepomade
EAN: 3473311706003
Varenr.: C74970
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Sisley Phyto Lip Balm 1 Cloud 3 g
297 kr
Til butik
Sisley Phyto Lip Balm 1 Cloud 3 g billede

Produktinformation

💄 Silkeblød balm med transparent nuance · Øjeblikkelig komfort · Naturlig glans uden at klistre En plejende læbebalm, der smelter ind i læberne og kombinerer diskret farve med intens komfort. Nuancen 1 Cloud giver en transparent, naturlig finish, der fremhæver din egen læbefarve og efterlader en elegant glans. Teksturen lægger sig som en beskyttende, ikke-klistret film, der blødgør og udglatter tørre linjer, så læberne ser fyldigere og mere velplejede ud. Fordele Tilfører langvarig fugt og blødhed til tørre læber Udglatter synlige tørhedslinjer for et jævnt, velplejet look Transparent, opbyggelig tone i 1 Cloud – perfekt alene eller over lipliner/læbestift Komfortabel, let tekstur med naturlig glans Nem on-the-go påføring i praktisk stick Sådan bruger du produktet Påfør direkte på rene læber efter behov i løbet af dagen. For ekstra pleje: gentag påføringen, når læberne føles tørre. Ønsker du mere intensitet, påfør flere lag eller brug som topcoat over din yndlingslæbefarve. Kan også anvendes som base under læbestift for at udglatte og forbedre komforten. Resultat Læberne føles straks mere smidige, bløde og komfortable – med en naturlig, gennemsigtig glans, der forfiner og fremhæver den naturlige læbetone uden at virke tung eller klistret.

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Læbepomade
Størrelse: 3.00g
Artikel nr.: 3473311706003
EAN: 3473311706003
Varenr.: 3473311706003
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SISLEY Phyto-Lip Balm lip balm & scrub
336 kr
Til butik
SISLEY Phyto-Lip Balm lip balm & scrub billede

Produktinformation

Sisley-Paris Phyto Lip Balm 1 Cloud 3gr. Spækket med blødhed og hydrering, Phyto-Lip Balm, Sisleys fyldige læbepomade, fugter læberne med en øjeblikkelig forskønnende effekt og en langvarig følelse af komfort. Dens smeltende, sensoriske tekstur er kombineret med en hudpleje-infunderet formel, der omslutter læberne med en fin, udglattende film for fyldigere, smukkere læber. Med det samme bliver læberne synligt glattede og mere strålende. De er fyldige og fugtede og næres hele dagen med sheasmør og Hydrobooster-komplekset. Dag efter dag beskytter denne balsam, beriget med Padina Pavonica-ekstrakt og vitamin E-acetat, læberne mod ydre aggressioner.

Produktspecifikationer

Mærke: SISLEY
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3473311706003
EAN: 3473311706003
Varenr.: 3299148
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sisley Phyto-Lip Balm 1 Cloud
400 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sisley Phyto-Lip Balm 1 Cloud
410 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SISLEY Phyto-Lip Balm lip balm & scrub koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SISLEY Phyto-Lip Balm lip balm & scrub koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK272 kr321 krKøb
2Beautycos DK297 kr326 krKøb
3Proshop DK336 kr375 krKøb
4Bangerhead DK400 kr400 krKøb
5Lyko DK410 kr410 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SISLEY Phyto-Lip Balm lip balm & scrub

PriceData har fulgt prisen på SISLEY Phyto-Lip Balm lip balm & scrub i 182 dage. Laveste pris i perioden er 201,64 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 297 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for SISLEY Phyto-Lip Balm lip balm & scrub. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for SISLEY Phyto-Lip Balm lip balm & scrub de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026272 kr25 kr (8%)
11. maj 2026297 kr95,36 kr (47%)
31. mar. 2026201,64 kr54,36 kr (21%)
23. jan. 2026256 kr37 kr (13%)
3. jan. 2026293 kr28 kr (11%)
1. jan. 2026265 kr9 kr (4%)
25. dec. 2025256 kr1 kr (0%)
23. dec. 2025255 kr25 kr (11%)
21. dec. 2025230 kr25 kr (10%)
19. dec. 2025255 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret