Gå til hovedindhold

Sisley L'Eau Rêvée d'Ikar Eau de Toilette 100 ml

SISLEYParfume og eau de cologneEAN: 3473311941015
Pris fra 818 krtil 928,9 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 110,9 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 754 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Sisley L'Eau Rêvée d'Ikar Eau de Toilette 100 ml og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 818 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SISLEY L'eau Rêvée D'ikar EDT 100 ml
818 kr
Til butik
SISLEY L'eau Rêvée D'ikar EDT 100 ml billede

Produktinformation

Sisley L'eau Rêvée D'ikar 100 ml Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: SISLEY
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3473311941015
EAN: 3473311941015
Varenr.: 3312092
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sisley L'Eau Rêvée d'Ikar Eau de Toilette 100 ml
-23%928,9 kr
Før 1.200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sisley L'Eau Rêvée d'Ikar Eau de Toilette 100 ml billede

Produktinformation

Drømme inspirerer os til at være kreative og giver os billeder, minder og følelser. Collection Les Eaux Rêvées afspejler dette imaginære sted, hvor inspirationer mødes. Denne kollektion består af seks dufte med hver deres perfekte, tvetydige duftkarakter.Eau Rêvée d'Ikar er fri, eventyrlysten og inspireret af den strålende sol, friskhed og de stolte landskaber på Korsika. Essensen af grøn mastiktræ, en let harpiksholdig busk, kombineres med vetiver, der afslører varme og uventede facetter. En kraftig og forførende duft.Topnoter: citron, bitter appelsin, geraniumMellemnoter: mastiktræ, iris, sivBasisnoter: vetiver, sandeltræ, cistusCollection Les Eaux Rêvées er udviklet i samarbejde med de to kunstnere Elżbieta Radziwiłł and Bronisław Krzysztof og transporterer os ind i d'Ornano-familiens drømmeverden.Æsken af Canson-papir og glasflasken er lavet i Frankrig. Æsken og flasken kan genbruges. Sisley L'Eau Rêvée d'Ikar Eau de Toilette 100 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 194101
EAN: 3473311941015
Varenr.: 2418-334-0100

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley L'Eau Rêvée d'Ikar Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley L'Eau Rêvée d'Ikar Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK818 kr857 krKøb
2Lyko DK928,9 kr928,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sisley L'Eau Rêvée d'Ikar Eau de Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Sisley L'Eau Rêvée d'Ikar Eau de Toilette 100 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 686 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 822 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 765 kr.

Den nuværende pris på 818 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Sisley L'Eau Rêvée d'Ikar Eau de Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Sisley L'Eau Rêvée d'Ikar Eau de Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026818 kr5 kr (1%)
22. maj 2026813 kr5 kr (1%)
21. maj 2026818 kr5 kr (1%)
14. maj 2026813 kr5 kr (1%)
12. maj 2026818 kr55 kr (7%)
9. maj 2026763 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026759 kr4 kr (1%)
27. apr. 2026763 kr4 kr (1%)
24. apr. 2026759 kr4 kr (1%)
16. apr. 2026763 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret