Gå til hovedindhold

Sisley Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipstick 3 gr #11 Sheer Blossom

SisleyLæbestiftEAN: 3473311705013
Pris fra 191,15 krtil 410 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 218,85 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sisley Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipstick 3 gr #11 Sheer Blossom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191.15 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sisley Le Phyto Rouge læbestift, langtidsholdende hydrering, 3 g
191,15 kr
Til butik
Sisley Le Phyto Rouge læbestift, langtidsholdende hydrering, 3 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Læbestift
Farve: 1
Artikel nr.: 3473311705013
EAN: 3473311705013
Varenr.: 8732939
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SISLEY Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipst
249 kr
Til butik
SISLEY Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipst billede

Produktinformation

Sisley Phyto Rouge Shine 3g. #11 Sheer Blossom. Takket være "Hydrobooster Complex", som består af mikrosfærer af hyaluronsyre og konjac glucomannan, bliver læberne straks mere fyldige og glatte. Ved gentagende anvendelse næres og blødgøres læberne og beskyttes mod ydre påvirkninger. Den lette formel giver læberne intens glans og en naturlig udstråling. Farven bliver mere intens med hver påføring og kan bygges op, indtil der opnås den ønskede intensitet.

Produktspecifikationer

Mærke: SISLEY
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 3473311705013
EAN: 3473311705013
Varenr.: 3328515
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sisley Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipstick 3 gr #11 Sheer Blossom
287 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sisley Phyto-Rouge Shine 11 Sheer Blossom
400 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sisley Phyto-Rouge Shine 11 Sheer Blossom
410 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipstick 3 gr #11 Sheer Blossom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipstick 3 gr #11 Sheer Blossom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK191,15 kr230,15 krKøb
2Proshop DK249 kr288 krKøb
3Teknikproffset DK287 kr336 krKøb
4Bangerhead DK400 kr400 krKøb
5Lyko DK410 kr410 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sisley Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipstick 3 gr #11 Sheer Blossom

PriceData har fulgt prisen på Sisley Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipstick 3 gr #11 Sheer Blossom i 176 dage. Laveste pris i perioden er 191,15 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 191,15 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 40% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Sisley Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipstick 3 gr #11 Sheer Blossom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Sisley Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipstick 3 gr #11 Sheer Blossom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026191,15 kr126,85 kr (40%)
7. maj 2026318 kr11 kr (4%)
25. apr. 2026307 kr19 kr (7%)
22. apr. 2026288 kr29 kr (11%)
11. apr. 2026259 kr10 kr (4%)
9. apr. 2026249 kr12 kr (5%)
3. apr. 2026261 kr12 kr (5%)
2. apr. 2026249 kr39 kr (14%)
10. mar. 2026288 kr2 kr (1%)
9. mar. 2026286 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret