Gå til hovedindhold

Sisley Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 20 ml

SisleyHårplejeEAN: 3473311693105
Pris fra 481 krtil 760 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 279 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 428 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Sisley Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 20 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 481 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SISLEY Hair Rituel Pre-Shampoo Purifying Mask
481 kr
Til butik
SISLEY Hair Rituel Pre-Shampoo Purifying Mask billede

Produktinformation

Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask With White Clay hår maske 200 ml Unisex

Produktspecifikationer

Mærke: SISLEY
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3473311693105
EAN: 3473311693105
Varenr.: 3004484
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sisley Hair Rituel Pre-Shampoo Purifying Mask 200 ml
519 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask (200ml)
745 kr
Til butik
Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask (200ml) billede

Produktinformation

Pre-Shampoo Purifying Mask "nulstiller" håret ved at absorbere og fjerne forureningspartikler og urenheder fra hovedbunden og håret. Lindrer følelsen af ubehag. Frisk duft med en aktiv kerne af naturlige ingredienser. Den lette konsistens giver en umiddelbar følelse af friskhed. Den bløde konsistens er skånsom mod en følsom hovedbund og fungerer som trækpapir, der absorberer urenheder og talgophobninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Shampoo
Vægt: 263g
Artikel nr.: 169310
EAN: 3473311693105
Varenr.: B061217
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sisley Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 20 ml
760 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 20 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 20 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK481 kr520 krKøb
2Teknikproffset DK519 kr568 krKøb
3Bangerhead DK745 kr745 krKøb
4Lyko DK760 kr760 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sisley Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 20 ml

PriceData har fulgt prisen på Sisley Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 20 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 408 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 745 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 466 kr.

Den nuværende pris på 481 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Sisley Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 20 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Sisley Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 20 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026481 kr2 kr (0%)
22. maj 2026479 kr2 kr (0%)
20. maj 2026481 kr2 kr (0%)
14. maj 2026479 kr2 kr (0%)
12. maj 2026481 kr2 kr (0%)
6. maj 2026483 kr3 kr (1%)
5. maj 2026486 kr7 kr (1%)
30. apr. 2026479 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026481 kr2 kr (0%)
24. apr. 2026479 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret