Gå til hovedindhold

SISLEY Baume Efficace Eye And Lip Contour Balm

SisleyHudplejeEAN: 3473311516008
Pris fra 635 krtil 1.080 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 445 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 606 kr 4. mar.

Sammenlign priser på SISLEY Baume Efficace Eye And Lip Contour Balm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 635 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SISLEY Baume Efficace Eye And Lip Contour Balm
635 kr
Til butik
SISLEY Baume Efficace Eye And Lip Contour Balm billede

Produktinformation

Sisley Botanical Eye and Lip Contour Balm læbepomade Kvinder 50 ml

Produktspecifikationer

Mærke: SISLEY
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3473311516008
EAN: 3473311516008
Varenr.: 2925133
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sisley Eye And Lip Contour Balm 30 ml
718 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sisley Eye & Lip Contour Balm (30ml)
1.055 kr
Til butik
Sisley Eye & Lip Contour Balm (30ml) billede

Produktinformation

Baume Efficace er en udglattende og fugtende pleje til områderne omkring øjne og læber. Denne gel, der er sammensat af ekstrakter af naturlig oprindelse (troldnøddevand, phytostimuliner fra tomat, hydrolysater af vegetabilske proteiner) beskytter ansigtets mest skrøbelige og udsatte områder, er transparent og frisk: - udglatter og fugter, - reducerer poser under øjnene - hjælper med til at korrigere store og små rynker, - bekæmper udtørring, - tilfører huden blødhed og friskhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Øjencreme
Vægt: 137g
Artikel nr.: 151600
EAN: 3473311516008
Varenr.: B061136
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sisley Eye & Lip Contour Balm 30 ml
1.080 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SISLEY Baume Efficace Eye And Lip Contour Balm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SISLEY Baume Efficace Eye And Lip Contour Balm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK635 kr674 krKøb
2Teknikproffset DK718 kr767 krKøb
3Bangerhead DK1.055 kr1.055 krKøb
4Lyko DK1.080 kr1.080 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SISLEY Baume Efficace Eye And Lip Contour Balm

PriceData har fulgt prisen på SISLEY Baume Efficace Eye And Lip Contour Balm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 561 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.055 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 666 kr.

Den nuværende pris på 635 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for SISLEY Baume Efficace Eye And Lip Contour Balm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for SISLEY Baume Efficace Eye And Lip Contour Balm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026635 kr8 kr (1%)
31. maj 2026627 kr47 kr (7%)
21. maj 2026674 kr381 kr (36%)
20. maj 20261.055 kr381 kr (57%)
5. maj 2026674 kr381 kr (36%)
3. maj 20261.055 kr381 kr (57%)
1. maj 2026674 kr25 kr (4%)
21. apr. 2026699 kr356 kr (34%)
20. apr. 20261.055 kr356 kr (51%)
11. apr. 2026699 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret