Gå til hovedindhold

Sirius 75781 - Forlængerledning Tech-Line 5m, 230v, Hvid

SiriusBelysningEAN: 5707310757819
Pris fra 76 krtil 109 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 20. maj

Sammenlign priser på Sirius 75781 - Forlængerledning Tech-Line 5m, 230v, Hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line forlængerledning, 5 meter
76 kr
Til butik
Sirius Tech-Line forlængerledning, 5 meter billede

Produktinformation

Sirius Tech-Line Forlængerledning - 5 meterDer kan ofte blive brug for forlængerledning til Tech-Line lyskæder for at du kan nå hele vejen fra stikkontakten og ud til garagen, træer og buske eller lign. Her får du 5 meter forlængerledning til Tech-Line j...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Udendørs julelys
Farve: Sort
EAN: 5707310757819
Varenr.: 6648700740
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line Forlænger - 5 meter
76 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line forlængerledning, 5 meter
88 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tech-Line forlnger, 5 meter - Sirius
90 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Tech-Line Forlænger 5 m
-27%94 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Forlænger techline 5M
95,88 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Tech-Line Forlænger 5M 75781
102,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius 75781 - Forlængerledning Tech-Line 5m, 230v, Hvid
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius 75781 - Forlængerledning Tech-Line 5m, 230v, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius 75781 - Forlængerledning Tech-Line 5m, 230v, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk76 kr76 krKøb
2CS MEGASTORE DK76 kr115 krKøb
3Greenline88 kr88 krKøb
4WATTOO.DK90 kr90 krKøb
5Rikki Tikki Shop94 kr94 krKøb
6EL-GROSSISTEN95,88 kr95,88 krKøb
7vvsfittings.dk102,5 kr102,5 krKøb
8Elvvs.dk109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius 75781 - Forlængerledning Tech-Line 5m, 230v, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Sirius 75781 - Forlængerledning Tech-Line 5m, 230v, Hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Sirius 75781 - Forlængerledning Tech-Line 5m, 230v, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Sirius 75781 - Forlængerledning Tech-Line 5m, 230v, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202676 kr1 kr (1%)
28. maj 202677 kr2 kr (3%)
26. maj 202679 kr1 kr (1%)
23. maj 202680 kr1 kr (1%)
22. maj 202681 kr7 kr (9%)
20. maj 202674 kr8 kr (10%)
19. maj 202682 kr8 kr (11%)
18. maj 202674 kr9 kr (11%)
17. maj 202683 kr8 kr (11%)
16. maj 202675 kr9 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret