Gå til hovedindhold

Sirius 45730 - Ropelight Lysdekoration Tech-Line 144-Lys 8,64W, Ø13mm, 4m, 2700k, 230v

SiriusBelysningEAN: 5707310457306
Pris fra 265 krtil 355 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Sirius 45730 - Ropelight Lysdekoration Tech-Line 144-Lys 8,64W, Ø13mm, 4m, 2700k, 230v og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 265 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line Reblys Startsæt - 144 LED
265 kr
Til butik
Sirius Tech-Line Reblys Startsæt - 144 LED billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius Home
Kategori: A
Farve: 3
Artikel nr.: 45730
EAN: 5707310457306
Varenr.: 21306794
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line udendørs ropelight, 144 varm hvide lys, 4 meter, startsæt
266 kr
Til butik
Sirius Tech-Line udendørs ropelight, 144 varm hvide lys, 4 meter, startsæt billede

Produktinformation

Sirius Tech-Line LED ropelight startsæt Startsæt som indeholder en såkaldt Ropelight lyskæde på 4 meter i samt 1,5 meter ledning (uden lys) med stik til stikkontakt. Ropelight lyskæde kaldes også for reb-lyskæde fordi det ligner et reb/tov med lys indeni.

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Udendørs julelys
Farve: black
Størrelse: 4m x 13mm
EAN: 5707310457306
Varenr.: 6648700656
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line udendørs ropelight, 144 varm hvide lys, 4 meter, startsæt
269 kr
Til butik
Sirius Tech-Line udendørs ropelight, 144 varm hvide lys, 4 meter, startsæt billede

Produktinformation

"Startsæt til Tech-Line LED ""slange"" fra Sirius på 4 meter Tech-Line startsættet fra Sirius er en rund slange i plast med LED lys indeni, også kaldet ""ropelight"". Da det ligner et reb/tov med lys i. Til &qu

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Julebelysning
Farve: black
Størrelse: 4m x 13mm
EAN: 5707310457306
Varenr.: 6648700656
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lysdekoration tech-line ropelight KL
314,18 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Tech-Line Ropelight 144L, Ø10mm, Varm Hvid
349 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius 45730 - Ropelight Lysdekoration Tech-Line 144-Lys 8,64W, Ø13mm, 4m, 2700k, 230v
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius 45730 - Ropelight Lysdekoration Tech-Line 144-Lys 8,64W, Ø13mm, 4m, 2700k, 230v koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius 45730 - Ropelight Lysdekoration Tech-Line 144-Lys 8,64W, Ø13mm, 4m, 2700k, 230v koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK265 kr304 krKøb
2LampeGuru.dk266 kr266 krKøb
3Greenline269 kr269 krKøb
4EL-GROSSISTEN314,18 kr314,18 krKøb
5Rikki Tikki Shop349 kr349 krKøb
6Elvvs.dk355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius 45730 - Ropelight Lysdekoration Tech-Line 144-Lys 8,64W, Ø13mm, 4m, 2700k, 230v

PriceData har fulgt prisen på Sirius 45730 - Ropelight Lysdekoration Tech-Line 144-Lys 8,64W, Ø13mm, 4m, 2700k, 230v i 183 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 265 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Sirius 45730 - Ropelight Lysdekoration Tech-Line 144-Lys 8,64W, Ø13mm, 4m, 2700k, 230v. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Sirius 45730 - Ropelight Lysdekoration Tech-Line 144-Lys 8,64W, Ø13mm, 4m, 2700k, 230v de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026265 kr1 kr (0%)
5. maj 2026266 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026265 kr14 kr (5%)
25. apr. 2026279 kr14 kr (5%)
22. apr. 2026265 kr14 kr (5%)
20. apr. 2026279 kr40 kr (17%)
19. apr. 2026239 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026240 kr12 kr (5%)
15. apr. 2026252 kr13 kr (5%)
13. apr. 2026265 kr14 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret