Gå til hovedindhold

Singer M2405 - Symaskine - 8 søm - 1 fire-trins knaphul

SingerTelefonledningerEAN: 7393033102753
Pris fra 1.154 krtil 1.979 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 825 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 910 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Singer M2405 - Symaskine - 8 søm - 1 fire-trins knaphul og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1154 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Singer M2405 Symaskine Hvid
1.154 kr
Til butik
Singer M2405 Symaskine Hvid billede

Produktinformation

Singer M2405 - Symaskine - 8 søm - 1 fire-trins knaphul

Produktspecifikationer

Mærke: Singer
Artikel nr.: M2405
EAN: 7393033102753
Varenr.: 995905518
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Singer M2405 - Symaskine - 8 søm - 1 fire-trins knaphul
1.197 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Singer M2405
1.197 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Singer Symaskine M2405
1.202 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Singer Symaskin M2405 8 Sömmar
-3%1.727 kr
Før 1.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Symaskine M2405 8 sømme
-13%1.979 kr
Før 2.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Singer M2405 - Symaskine - 8 søm - 1 fire-trins knaphul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Singer M2405 - Symaskine - 8 søm - 1 fire-trins knaphul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.154 kr1.154 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.197 kr1.197 krKøb
3Proshop DK1.197 kr1.197 krKøb
4Komplett DK1.202 kr1.202 krKøb
5Teknikproffset DK1.727 kr1.796 krKøb
6Estore DK1.979 kr1.979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Singer M2405 - Symaskine - 8 søm - 1 fire-trins knaphul

PriceData har fulgt prisen på Singer M2405 - Symaskine - 8 søm - 1 fire-trins knaphul i 181 dage. Laveste pris i perioden er 910 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 2.639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.127 kr.

Den nuværende pris på 1.154 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Singer M2405 - Symaskine - 8 søm - 1 fire-trins knaphul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Singer M2405 - Symaskine - 8 søm - 1 fire-trins knaphul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.154 kr11 kr (1%)
13. maj 20261.143 kr53 kr (4%)
6. maj 20261.196 kr93 kr (8%)
4. maj 20261.103 kr4 kr (0%)
3. maj 20261.099 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.098 kr2 kr (0%)
1. maj 20261.100 kr2 kr (0%)
29. apr. 20261.102 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.103 kr17 kr (2%)
27. apr. 20261.086 kr176 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret