Gå til hovedindhold

Silverstone Technology SilverStone power supply extension cable SST-PP07E-PCI8W-V2, PCIe 8pin (6+2) (white, 30cm)

Silverstone TechnologyAdaptereEAN: 4710679815305
Pris fra 114 krtil 184 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89,55 kr 22. maj

Sammenlign priser på SilverStone power supply extension cable SST-PP07E-PCI8W-V2, PCIe 8pin (6+2) (white, 30cm) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SilvStone SST-PP07E-PCI8W-V2 SST-PP07E-PCI8W-V2
114 kr
Til butik
SilvStone SST-PP07E-PCI8W-V2 SST-PP07E-PCI8W-V2 billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SST-PP07E-PCI8W-V2
EAN: 4710679815305
Varenr.: 1000716311
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SilverStone power supply extension cable SST-PP07E-PCI8W-V2, PCIe 8pin (6+2) (white, 30cm)
184 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SilverStone power supply extension cable SST-PP07E-PCI8W-V2, PCIe 8pin (6+2) (white, 30cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SilverStone power supply extension cable SST-PP07E-PCI8W-V2, PCIe 8pin (6+2) (white, 30cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK114 kr114 krKøb
2CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SilverStone power supply extension cable SST-PP07E-PCI8W-V2, PCIe 8pin (6+2) (white, 30cm)

PriceData har fulgt prisen på SilverStone power supply extension cable SST-PP07E-PCI8W-V2, PCIe 8pin (6+2) (white, 30cm) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 89,55 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 327 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 46% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 60% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for SilverStone power supply extension cable SST-PP07E-PCI8W-V2, PCIe 8pin (6+2) (white, 30cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for SilverStone power supply extension cable SST-PP07E-PCI8W-V2, PCIe 8pin (6+2) (white, 30cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026114 kr70 kr (38%)
24. maj 2026184 kr94,45 kr (105%)
22. maj 202689,55 kr94,45 kr (51%)
20. maj 2026184 kr65 kr (55%)
13. maj 2026119 kr168 kr (59%)
9. maj 2026287 kr99 kr (53%)
7. maj 2026188 kr99 kr (34%)
5. maj 2026287 kr99 kr (53%)
3. maj 2026188 kr99 kr (34%)
30. apr. 2026287 kr103 kr (56%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret