Gå til hovedindhold

SILICON POWER SSD P34A60 256GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)

Silicon PowerHarddiskeEAN: 4713436129639
Pris fra 483 krtil 619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 430 kr 10. apr.

Sammenlign priser på SILICON POWER SSD P34A60 256GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 483 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SILICON POWER SSD P34A60 256GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
483 kr
Til butik
SILICON POWER SSD P34A60 256GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

SILICON POWER P34A60 - SSD - 256 GB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SP256GBP34A60M28
EAN: 4713436129639
Varenr.: 995541826
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Silicon Power P34A60 SSD - 256GB - M.2 2280 - PCIe 3.0
494 kr
Til butik
Silicon Power P34A60 SSD - 256GB - M.2 2280 - PCIe 3.0 billede

Produktinformation

SSD (Solid State Drive), 256 GB, intern, overførselshastighed: 2100 MB/s (læs) / 1200 MB/s (skriv), størrelse: M.2 2280 (80mm), PCI-Express 3.0 x4 tilslutning, NVMe 1.3 (Non-Volatile Memory Express), Silicon Motion SM2263XT controller, farve: sort

Produktspecifikationer

Kategori: SSD
Artikel nr.: SP256GBP34A60M28
EAN: 4713436129639
Varenr.: 2825420
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
M.2 NVMe SSD Silicon Power P34A60 256 GB PCIe Gen 3
589 kr
Til butik
M.2 NVMe SSD Silicon Power P34A60 256 GB PCIe Gen 3 billede

Produktinformation

Hurtig M.2 NVMe SSD til din PCOpgrader din computer med NVMe SSD og mærk forskellen i hverdagen. Silicon Power P34A60 leverer læsehastigheder op til 2 200 MB/s og skrivehastigheder op til 1 600 MB/s, så systemstart, spil og programmer kører mere responsivt.Stabil ydeevne i kompakt M.2-formatDet slanke M.2 2280-design passer i moderne bærbare og stationære, mens 3D NAND og NVMe 1.3 sikrer effektiv datahåndtering. ECC-fejlkorrektion bidrager til driftssikkerhed, og en MTBF på 2 000 000 timer taler for solid holdbarhed. Ideel som primær systemdisk eller til at give ekstra fart i et eksisterende setup.Kapacitet: 256 GBFormfaktor: M.2Grænseflade: PCI Express, NVMe 1.3Læsehastighed: 2 200 MB/sSkrivehastighed: 1 600 MB/sECC: JaHardwarekryptering: NejMTBF: 2 000 000 tDriftstemperatur: 0–70 °CMål (B × D × H): 80 × 22 × 0,35 cmVægt: 8 gRoHS: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Lagring
Vægt: 0.02g
EAN: 4713436129639
Varenr.: 1901930
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
M.2 NVMe SSD Silicon Power P34A60 256 GB PCIe Gen 3
609 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SILICON POWER SSD P34A60 256GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SILICON POWER SSD P34A60 256GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SILICON POWER SSD P34A60 256GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK483 kr483 krKøb
2Proshop DK494 kr533 krKøb
3Boligcenter DK589 kr589 krKøb
4Vivas DK609 kr688 krKøb
5Ultrashop619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SILICON POWER SSD P34A60 256GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på SILICON POWER SSD P34A60 256GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 270 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 445 kr.

Den nuværende pris på 483 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for SILICON POWER SSD P34A60 256GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for SILICON POWER SSD P34A60 256GB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026483 kr6 kr (1%)
27. maj 2026477 kr4 kr (1%)
26. maj 2026481 kr6 kr (1%)
25. maj 2026475 kr3 kr (1%)
24. maj 2026478 kr6 kr (1%)
23. maj 2026472 kr5 kr (1%)
22. maj 2026477 kr4 kr (1%)
21. maj 2026481 kr6 kr (1%)
20. maj 2026475 kr18 kr (4%)
19. maj 2026493 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret