Gå til hovedindhold

Silent Bøjning 30 Gr 110 M M Geberit 310.3

GeberitSanitetEAN: 4025416085218
Pris fra 82,98 krtil 91,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 8,27 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81,98 kr 7. maj

Sammenlign priser på Silent Bøjning 30 Gr 110 M M Geberit 310.3 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82.98 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
110 mm x 30° Bøjning Silent db20 Geberit
82,98 kr
Til butik
110 mm x 30° Bøjning Silent db20 Geberit billede

Produktinformation

Formstykker af PEH til svejsning, bruges til spildevandsinstallationer. Med TPE-lyddæmpning.

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4025416085218
Varenr.: 15844110106959
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 310.300.14.1, 30°
87 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit silent bøjning 30° 110 mm
87 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Silent Bøjning 30 Gr 110 M M Geberit 310.3
88 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Silent Bøj. 30 Gr 110Mm
88,22 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Silent bøj. 30 gr 110mm
91,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Silent Bøjning 30 Gr 110 M M Geberit 310.3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Silent Bøjning 30 Gr 110 M M Geberit 310.3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN82,98 kr82,98 krKøb
2CS MEGASTORE DK87 kr126 krKøb
3Proshop DK87 kr126 krKøb
4CompletVVS88 kr88 krKøb
5Billigelogvvs.dk88,22 kr88,22 krKøb
6MaintainIt91,25 kr91,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Silent Bøjning 30 Gr 110 M M Geberit 310.3

PriceData har fulgt prisen på Silent Bøjning 30 Gr 110 M M Geberit 310.3 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 81,98 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 87,56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 82,98 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Silent Bøjning 30 Gr 110 M M Geberit 310.3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Silent Bøjning 30 Gr 110 M M Geberit 310.3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202682,98 kr4,02 kr (5%)
23. maj 202687 kr4,02 kr (5%)
9. maj 202682,98 kr1 kr (1%)
7. maj 202681,98 kr5,02 kr (6%)
6. maj 202687 kr5,02 kr (6%)
23. apr. 202681,98 kr4,02 kr (5%)
22. apr. 202686 kr4,02 kr (5%)
19. apr. 202681,98 kr4,02 kr (5%)
18. apr. 202686 kr4,02 kr (5%)
15. apr. 202681,98 kr5,02 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret