Gå til hovedindhold

SIKU Volvo EC 290 hydraulisk gravemaskine 1:50 (313-3535)

SikuLegetøjEAN: 4006874035359
Pris fra 110,45 krtil 219,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 109,5 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SIKU Volvo EC 290 hydraulisk gravemaskine 1:50 (313-3535) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110.45 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siku 1:50 Volvo Ec 290 Hydraulic Excavator
110,45 kr
Til butik
Siku 1:50 Volvo Ec 290 Hydraulic Excavator billede

Produktspecifikationer

Mærke: SIKU
Kategori: Landbrugsmaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: 3535
EAN: 4006874035359
Varenr.: 3034715
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SIKU 1:50 Volvo EC 290 Gravko Hydraulisk
137 kr
Til butik
SIKU 1:50 Volvo EC 290 Gravko Hydraulisk billede

Produktinformation

Denne hydrauliske graver fra Volvo-mærket er en standardanordning til små til mellemstore byggepladser. Modellen i skala 1:50 er hovedsageligt fremstillet i trykstøbt metal og er iøjnefaldende og tro mod køretøjets originale detaljer. Kører på bevægelige, gummierede spor. Maskinenheden med kabine og gravearm roterer 360°. Realistisk arbejde er nemt at bruge denne model - gravearmen og skovlen er designet til at bevæge sig med drejeledsbetjening.

Produktspecifikationer

Mærke: SIKU
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 313-3535
EAN: 4006874035359
Varenr.: 3280916
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Siku - Volvo Excatavor Gravemaskine - Str. 1:50 - 3535
189,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SIKU Volvo EC 290 hydraulisk gravemaskine 1:50 (313-3535)
217 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Siku Gravmaskine - Volvo EC 290 - 1:50 - Orange
219,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SIKU Volvo EC 290 hydraulisk gravemaskine 1:50 (313-3535) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SIKU Volvo EC 290 hydraulisk gravemaskine 1:50 (313-3535) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK110,45 kr149,45 krKøb
2Proshop DK137 kr176 krKøb
3Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
4Teknikproffset DK217 kr266 krKøb
5Kids-world.dk219,95 kr219,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SIKU Volvo EC 290 hydraulisk gravemaskine 1:50 (313-3535)

PriceData har fulgt prisen på SIKU Volvo EC 290 hydraulisk gravemaskine 1:50 (313-3535) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 110,45 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 110,45 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for SIKU Volvo EC 290 hydraulisk gravemaskine 1:50 (313-3535). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for SIKU Volvo EC 290 hydraulisk gravemaskine 1:50 (313-3535) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026110,45 kr25,99 kr (19%)
2. maj 2026136,44 kr10,56 kr (7%)
28. jan. 2026147 kr9 kr (6%)
9. jan. 2026156 kr9 kr (6%)
24. dec. 2025147 kr10 kr (6%)
23. dec. 2025157 kr23 kr (13%)
21. dec. 2025180 kr7 kr (4%)
20. dec. 2025173 kr7 kr (4%)
16. dec. 2025180 kr6 kr (3%)
12. dec. 2025186 kr13 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret