Gå til hovedindhold

JSP EVO3 AJE sikkerhedshjelm - blå | Sikkerhedshjelme | EN 50365 |

JSPUndertøjEAN: 5038428125888
Pris fra 131,25 krtil 161,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på JSP EVO3 AJE sikkerhedshjelm - blå | Sikkerhedshjelme | EN 50365 | og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
JSP EVO3 AJE sikkerhedshjelm - blå | Sikkerhedshjelme | EN 50365 |
131,25 kr
Til butik
JSP EVO3 AJE sikkerhedshjelm - blå | Sikkerhedshjelme | EN 50365 | billede

Produktinformation

JSP EVO3 AJE160 JSP EVO3 AJE160 sikkerhedshjelm er fremstillet af HD-polyethylen og designet med fokus på maksimal beskyttelse og komfort. Hjelmen har et 6-punktsophængt tekstilindtræk med 3 dybdeindstillingspunkter og ingen ventilationshuller, hvilket gø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JSP
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 5038428125888
Varenr.: 47198109663569
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
JSP sikkerhedshjelm EVO3 uventileret, blå
-24%144 kr
Før 188,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
JSP sikkerhedshjelm EVO3 uventileret, blå billede

Produktinformation

Denne avancerede sikkerhedshjelm er nøje udformet for at tilbyde førsteklasses beskyttelse under varierende arbejdsbetingelser. Fremstillet af high-density polyethylen (HDPE), kombinerer denne hjelm enestående holdbarhed med letvægtskomfort, hvilket gør d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JSP
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 5038428125888
Varenr.: 419720
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SIKKERHEDSHJELM JSP EVO3 BLÅ
148 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikkerhedshjelm JSP EVO3 blå med 3D-justerbart system EN397
157 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sikkerhedshjelm Jsp Evo3 Blå
157,41 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sikkerhedshjelm jsp evo3 blå
161,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JSP EVO3 AJE sikkerhedshjelm - blå | Sikkerhedshjelme | EN 50365 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JSP EVO3 AJE sikkerhedshjelm - blå | Sikkerhedshjelme | EN 50365 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten131,25 kr131,25 krKøb
2Globaltools.dk144 kr144 krKøb
3EL-GROSSISTEN148 kr148 krKøb
4CS MEGASTORE DK157 kr196 krKøb
5Billigelogvvs.dk157,41 kr157,41 krKøb
6MaintainIt161,25 kr161,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JSP EVO3 AJE sikkerhedshjelm - blå | Sikkerhedshjelme | EN 50365 |

PriceData har fulgt prisen på JSP EVO3 AJE sikkerhedshjelm - blå | Sikkerhedshjelme | EN 50365 | i 181 dage. Laveste pris i perioden er 131,25 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 131,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for JSP EVO3 AJE sikkerhedshjelm - blå | Sikkerhedshjelme | EN 50365 |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for JSP EVO3 AJE sikkerhedshjelm - blå | Sikkerhedshjelme | EN 50365 | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026131,25 kr12,75 kr (9%)
24. maj 2026144 kr12,75 kr (10%)
12. maj 2026131,25 kr12,75 kr (9%)
11. maj 2026144 kr12,75 kr (10%)
24. apr. 2026131,25 kr12,75 kr (9%)
23. apr. 2026144 kr12,75 kr (10%)
20. apr. 2026131,25 kr12,75 kr (9%)
19. apr. 2026144 kr12,75 kr (10%)
11. apr. 2026131,25 kr12,75 kr (9%)
9. apr. 2026144 kr2,2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret