Gå til hovedindhold

Actona Signature Dionea spisebord 120x80 cm hvid med robust fiberplade og gummitræstel

ActonaKøkken- og spisestuebordeEAN: 5713941209290
Pris fra 1.084 krtil 1.649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 565 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 983,2 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Signature Dionea spisebord 120x80 cm hvid med robust fiberplade og gummitræstel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1084 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Roxby spisebord med klap 80 / 120 cm- Hvid
-46%1.084 kr
Før 1.994 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Roxby spisebord med klap 80 / 120 cm- Hvid billede

Produktinformation

Roxby spisebord bordplade MDF mat hvid tillægsplade 1 stk, stel gummitræ, mat hvid L:80/120 B:80 H:76 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Spisestue
Vægt: 22g
Artikel nr.: 94297
EAN: 5713941209290
Varenr.: 36805
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Roxby spisebord hvid MDF
-46%1.084 kr
Før 1.994 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Signature Dionea spisebord 120x80 cm hvid med robust fiberplade og gummitræstel
1.539 kr
Til butik
Signature Dionea spisebord 120x80 cm hvid med robust fiberplade og gummitræstel billede

Produktinformation

Signature´s Dionea spisebord er et alsidigt møbel, der kombinerer stilfuldt design med funktionel ydeevne. Bordets overflade er fremstillet af mellemtæt fiberplade, der er malet med en elegant hvid acrylmaling, hvilket giver det et moderne og tidløst udse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Spiseborde
Farve: Hvid
EAN: 5713941209290
Varenr.: 2249665
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roxby spisebord med 1 tillægsplade hvid
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Signature Dionea spisebord 120x80 cm hvid med robust fiberplade og gummitræstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Signature Dionea spisebord 120x80 cm hvid med robust fiberplade og gummitræstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK1.084 kr1.084 krKøb
2Biva DK1.084 kr1.084 krKøb
3Likehome.dk1.539 kr1.539 krKøb
4ebuy24 DK1.649 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Signature Dionea spisebord 120x80 cm hvid med robust fiberplade og gummitræstel

PriceData har fulgt prisen på Signature Dionea spisebord 120x80 cm hvid med robust fiberplade og gummitræstel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 983,2 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 1.147 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.075 kr.

Den nuværende pris på 1.084 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Signature Dionea spisebord 120x80 cm hvid med robust fiberplade og gummitræstel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Signature Dionea spisebord 120x80 cm hvid med robust fiberplade og gummitræstel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. mar. 20261.084 kr100,8 kr (10%)
22. mar. 2026983,2 kr100,8 kr (9%)
4. jan. 20261.084 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret