Gå til hovedindhold

Siemens iQ100 LC65KDK60 Emhætte 60dB(A) A Sort

SiemensEmhætterEAN: 4242003936580
Pris fra 2.171 krtil 4.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.628 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Siemens iQ100 LC65KDK60 Emhætte 60dB(A) A Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2171 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Siemens iQ100 LC65KDK60 Emhætte 60dB(A) A Sort
2.171 kr
Til butik
Siemens iQ100 LC65KDK60 Emhætte 60dB(A) A Sort billede

Produktinformation

Siemens iQ100 LC65KDK60 - Hætte - skorsten vinklet - bredde: 59 cm - dybde: 32.5 cm - udtrækning og recirkulation (med ekstra recirkulationssæt) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Siemens
Artikel nr.: LC65KDK60
EAN: 4242003936580
Varenr.: 1001779245
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens iQ100 LC65KDK60 Væghængt emhætte
2.198 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Siemens Væghængt emhætte LC65KDK60
3.699 kr
Til butik
Siemens Væghængt emhætte LC65KDK60 billede

Produktinformation

Ekstremt stille Den lydløse ventilator giver dig fred og ro i køkkenet. Motoren har en lav støj for et lugtfrit og støjsvagt køkken. Led lys LED-lysene giver dig optimal belysning under madlavningen. 3 hastigheder og intensiv tilstand Ventilatoren har en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Komfur & Ovne
EAN: 4242003936580
Varenr.: 119313
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Siemens LC65KDK60 Skråtstillet emhætte
4.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Siemens iQ100 LC65KDK60 Emhætte 60dB(A) A Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Siemens iQ100 LC65KDK60 Emhætte 60dB(A) A Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.171 kr2.171 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.198 kr2.198 krKøb
3SA-Service.dk3.699 kr3.699 krKøb
4Homeshop DK4.799 kr4.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Siemens iQ100 LC65KDK60 Emhætte 60dB(A) A Sort

PriceData har fulgt prisen på Siemens iQ100 LC65KDK60 Emhætte 60dB(A) A Sort i 86 dage. Laveste pris i perioden er 2.171 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 2.887 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.437 kr.

Den nuværende pris på 2.171 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Siemens iQ100 LC65KDK60 Emhætte 60dB(A) A Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Siemens iQ100 LC65KDK60 Emhætte 60dB(A) A Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.171 kr27 kr (1%)
31. maj 20262.198 kr520 kr (19%)
30. maj 20262.718 kr338 kr (14%)
29. maj 20262.380 kr198 kr (9%)
25. maj 20262.182 kr144 kr (6%)
24. maj 20262.326 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.337 kr374 kr (14%)
22. maj 20262.711 kr385 kr (17%)
20. maj 20262.326 kr115 kr (5%)
12. maj 20262.211 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret