Gå til hovedindhold

Sidebord House Doctor Step messing jern Ø50 x H45,7 cm - sofabord, natbord og småbord til stue

House DoctorBordeEAN: 5707644510098
Pris fra 2.499 krtil 2.729 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.369,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Sidebord House Doctor Step messing jern Ø50 x H45,7 cm - sofabord, natbord og småbord til stue og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2499 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - HDStep Sidebord, Jern, Messing - Ø50 x H45,5 cm
-17%2.499 kr
Før 3.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - HDStep Sidebord, Jern, Messing - Ø50 x H45,5 cm billede

Produktinformation

Elegant sidebord i jern med messing finish HDStep sidebord fra House Doctor er et smukt og skulpturelt sidebord i jern med en varm messingfarvet finish. Den runde bordplade på Ø50 cm hviler på en smal fod, der sidder længere inde og giver bordet et let og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Best selling products
EAN: 5707644510098
Varenr.: 51658975412554
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
HOUSE DOCTOR STEP BORD MESSING - 50
2.499 kr
Til butik
HOUSE DOCTOR STEP BORD MESSING - 50 billede

Produktinformation

Step er et smukt lille bord fra House Doctor. Bordet er lavet af jern og er i den smukkeste messing farve. Bordet er perfekt som en flot detalje i entreen, et sofabord i stuen, eller et smukt sengebord i soveværelset. Den smukke messing farve giver et var...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HOUSE DOCTOR
Kategori: HOUSE DOCTOR
EAN: 5707644510098
Varenr.: 7130
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Sidebord, Step, H 45,5 cm, messing
-10%2.700 kr
Før 3.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Sidebord, Step, H 45,5 cm, messing billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
EAN: 5707644510098
Varenr.: HD203660770
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sidebord House Doctor Step messing jern Ø50 x H45,7 cm - sofabord, natbord og småbord til stue
2.729 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sidebord House Doctor Step messing jern Ø50 x H45,7 cm - sofabord, natbord og småbord til stue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sidebord House Doctor Step messing jern Ø50 x H45,7 cm - sofabord, natbord og småbord til stue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven2.499 kr2.499 krKøb
2Hoejgaardbrugskunst.dk2.499 kr2.499 krKøb
3Rikki Tikki Shop2.700 kr2.700 krKøb
4Likehome.dk2.729 kr2.729 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sidebord House Doctor Step messing jern Ø50 x H45,7 cm - sofabord, natbord og småbord til stue

PriceData har fulgt prisen på Sidebord House Doctor Step messing jern Ø50 x H45,7 cm - sofabord, natbord og småbord til stue i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.919,95 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 2.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.397 kr.

Den nuværende pris på 2.499 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Sidebord House Doctor Step messing jern Ø50 x H45,7 cm - sofabord, natbord og småbord til stue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Sidebord House Doctor Step messing jern Ø50 x H45,7 cm - sofabord, natbord og småbord til stue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 20262.499 kr129,05 kr (5%)
14. apr. 20262.369,95 kr129,05 kr (5%)
13. apr. 20262.499 kr129,05 kr (5%)
27. mar. 20262.369,95 kr129,05 kr (5%)
26. mar. 20262.499 kr129,05 kr (5%)
8. mar. 20262.369,95 kr129,05 kr (5%)
7. mar. 20262.499 kr129,05 kr (5%)
4. mar. 20262.369,95 kr450 kr (23%)
2. mar. 20261.919,95 kr450 kr (19%)
14. feb. 20262.369,95 kr129,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret